Sukcesywne świadczenie usług cateringowych dla potrzeb CENTRUM OPIEKUŃCZO- MIESZKALNEGO W DOMANIEWIE
CENTRUM - OPIEKUŃCZO MIESZKALNE W DOMANIEWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00077467
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00077467/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-30 11:44
- Lokalizacja
- Domaniew, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ee8c879e-3ff9-416a-a7a4-d67dce3f5592
- Identyfikator
- 8272341239
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00077467 z dnia 2025-01-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Sukcesywne świadczenie usług cateringowych dla potrzeb CENTRUM OPIEKUŃCZO- MIESZKALNEGO W DOMANIEWIE
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM - OPIEKUŃCZO MIESZKALNE W DOMANIEWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 529963192
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 53
1.5.2.) Miejscowość: Domaniew
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-235
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: comdomaniew@gmail.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.comdoamniew.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ee8c879e-3ff9-416a-a7a4-d67dce3f55921.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywne świadczenie usług cateringowych dla potrzeb CENTRUM OPIEKUŃCZO- MIESZKALNEGO W DOMANIEWIE2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ee8c879e-3ff9-416a-a7a4-d67dce3f5592
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00077467
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00063638/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Sukcesywne świadczenie usługi cateringowej dla potrzeb Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Domaniewie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00063662
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: COM.85203.1.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest sukcesywne świadczenie cateringowych dla potrzeb Centrum Opiekuńczo- Mieszkalnego w Domaniewie.
2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera OPZ/Formularz cenowy – Załącznik nr 9 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Art. 255 ust. 6Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli:
6) postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego;
Uzasadnienie faktyczne
Przyczyną unieważnienia jest zmiana opisu przedmiotu zamówienia. Przedmiot zamówienia został zbyt szeroko opisany.
| 2025-01-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |