Termomodernizacja 2 budynków w Gminie Klembów

Gmina Klembów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00280373
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00280373/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-06-28 15:01
Lokalizacja
Klembów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a5aabc3b-e8c3-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
1251333656
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty rozbiórkoweRoboty drogoweRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeRoboty izolacyjneIzolacja cieplnaInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

Wykonawcy

1 przyznane

A&K KONSTRUKCJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁomia 173A, PL · lot 0
393 600 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00280373 z dnia 2023-06-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja 2 budynków w Gminie Klembów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Klembów

1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Gminy w Klembowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668150

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gen. Franciszka Żymirskiego 38

1.5.2.) Miejscowość: Klembów

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-205

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.) Numer telefonu: (29) 753-88-00

1.5.8.) Numer faksu: (29) 777-90-85

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@klembow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.klembow.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a5aabc3b-e8c3-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja 2 budynków w Gminie Klembów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a5aabc3b-e8c3-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00280373

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00027389/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Termomodernizacja budynku oczyszczalni ścieków w Woli Rasztowskiej w celu poprawy efektywności energetycznej

1.1.2 Termomodernizacja budynku strażnicy OSP w Kruszu w celu poprawy efektywności energetycznej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00200066

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.9.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 327014,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

III.1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane pn.: Termomodernizacja 2 budynków w Gminie Klembów.
Przedmiot zamówienia obejmuje 2 zadania inwestycyjne pn.:
1) Termomodernizacja budynku oczyszczalni ścieków w Woli Rasztowskiej w celu poprawy efektywności energetycznej;
2) Termomodernizacja budynku strażnicy OSP w Kruszu w celu poprawy efektywności energetycznej.
III.2. Zakres realizacji przedmiotu zamówienia obejmuje:
Dla Zadania 1. Termomodernizacja budynku oczyszczalni ścieków w Woli Rasztowskiej w celu poprawy efektywności energetycznej:
1) roboty towarzyszące wykonaniu termomodernizacji;
2) termomodernizację ścian;
3) ocieplenie stropu;
4) remont pokrycia dachowego i wymianę więźby dachowej;
5) demontaż i budowę nowego ogrodzenia;
6) wymianę stolarki okiennej i drzwiowej.

Dla Zadania 2. Termomodernizacja budynku strażnicy OSP w Kruszu w celu poprawy efektywności energetycznej:
1) roboty towarzyszące wykonaniu termomodernizacji;
2) termomodernizację ścian;
3) ocieplenie stropu;
4) remont pokrycia dachowego;
5) remont i przebudowę komina.

Szczegółowy zakres robót ujęty jest w n/w dokumentach i projektach, które stanowią załącznik nr 9 – „Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ)” do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), w szczególności:
1) Projekty termomodernizacji budynku;
2) Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych;
3) Przedmiary robót.

Przed złożeniem oferty Zamawiający zaleca dokonanie wizji lokalnej terenu oraz sprawdzenia zgodności załączonej do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) dokumentacji projektowej, tj. projektów termomodernizacji budynku oraz przedmiarów robót ze stanem faktycznym i warunkami terenowymi. Przedmiary robót stanowią jedynie materiał pomocniczy w wycenie robót budowlanych. Wywiezienie urobku z terenu budowy, składowanie materiałów, a także transport leży całkowicie po stronie Wykonawcy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45233140-2 - Roboty drogowe

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 6

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 393600,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 799208,97 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 393600,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: A&K KONSTRUKCJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5691897684

7.3.4) Miejscowość: Łomia 173A

7.3.5) Kod pocztowy: 06-500

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-06-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 393600,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Oferty Wykonawców odrzucone przez Zamawiającego w niniejszym postępowaniu:
1) Oferta nr 1 - Konsorcjum firm: Lider: COMFORT-THERM Łukasz Krawczyk, Wróblewo -Osiedle 11/17, 09-152 Naruszewo, NIP: 5671734430, REGON: 146791563; Partner: COMFORT-THERM Sp. z o.o., ul. Piaskowa 9B, 09-100 Płońsk, NIP: 7743213151, REGON: 146131938; Partner: EM-BUD COMPLEX Emilia Ziółkowska, ul. Miła 15, 05-252 Chajęty, NIP: 7621919803, REGON: 386111559;
2) Oferta nr 3 - USŁUGI REMONTOWO – BUDOWLANE „Arbud” Kaszuba Arkadiusz, ul. Tadeusza Kościuszki 16, 06-100 Pułtusk, NIP: 568-103-30-54, REGON: 130926662;
3) Oferta nr 4 - ZATOS ADRIAN ZYCH, Łachoń 6, 06-120 Łachoń, NIP: 568 162 44 76, REGON: 383 744 933;
4) Oferta nr 5 - EMK Usługi Ogólnobudowlane Kamil Chróścicki, ul. Sąsiedzka 7, 05-240 Krusze, NIP: 1251231128, REGON: 368799943;
5) Oferta nr 6 - GLOB K&Z BIURO ZARZĄDZANIA I OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI Krzysztof Zientara, ul. Komorska 48A, 04-161 Warszawa, NIP: 825-184-17-93, REGON: 030887630;
6) Oferta nr 7 – newCOMER Jarosław Przybysz, Dobczyn, ul. Łąkowa 33, 05-205 Dobczyn, NIP: 125-121-04-51, REGON: 380499930.

Zamawiający odrzucił ww. oferty Wykonawców na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 12 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Zgodnie z przytoczonym artykułem, cyt.: „Zamawiajacy odrzuca ofertę, jeżeli: wykonawca nie wyraził pisemnej zgody na przedłużenie terminu związania ofertą”.
2023-06-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane