Budowa boiska w miejscowości Osiecz Mały
GMINA BONIEWO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00280554
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00280554/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-28 18:30
- Lokalizacja
- Boniewo, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fa0d7fc9-f997-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 8882902541
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00280554 z dnia 2023-06-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa boiska w miejscowości Osiecz Mały
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BONIEWO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866809
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Szkolna 28
1.5.2.) Miejscowość: Boniewo
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-851
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 516168024
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@ug.boniewo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/boniewo/proceedings
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/boniewo/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa boiska w miejscowości Osiecz Mały2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fa0d7fc9-f997-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00280554
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00030402/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Budowa boiska w miejscowosci Osiecz Mały
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt współfinansowany będzie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi priorytetowej 7 Rozwój lokalny kierowany przez społeczność Działanie 7.1 Rozwój lokalny kierowany przez społeczność Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko - Pomorskiego na lata 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00229678
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPiPF.8.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 132000,57 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Realizacja projektu obejmuje :
Budowę boiska do piłki nożnej o nawierzchni trawiastej 18x44 m w ramach projektu "Budowa boiska w miejscowości Osiecz Mały " na działkach ewidencyjnych 137/5 , 137/17 i 86 będących własnością Gminy Boniewo w tym
a/ wykonanie koryta pod płytę boiska,
b/ wykonanie zagęszczenia terenu,
c/ wykonanie obrzeży betonowych,
d/ ułożenie geowłókniny,
e/ humusowanie i sianie trawy,
f/ zakup i montaż bramek,
g/ zakup i montaż ławek,
h/oznaczenie linii na boisku ..
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera projekt architektoniczno-budowlany ,przedmiar robót stanowiących Załącznik nr 1 do SWZ i będących jej integralną częścią .
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
37451000-4 - Sprzęt do sportów uprawianych na boiskach
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
w ramach postępowania nie złożono ofert| 2023-06-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |