Remont ogrodzenia terenu Przedszkola Miejskiego nr 55 w Łodzi
Przedszkole Miejskie nr 55
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00280569
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00280569/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-28 19:52
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-331e95ee-f3a1-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 7272666082
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00280569 z dnia 2023-06-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont ogrodzenia terenu Przedszkola Miejskiego nr 55 w Łodzi
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Przedszkole Miejskie nr 55
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 004340017
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 41
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 94-047
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kontakt@pm55.elodz.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: pm55.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/jednostki_uml1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont ogrodzenia terenu Przedszkola Miejskiego nr 55 w Łodzi2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-331e95ee-f3a1-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00280569
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00211870/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont ogrodzenia terenu Przedszkola Miejskiego nr 55
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00216714
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1/PM55/TP/RB/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont ogrodzenia terenu Przedszkola Miejskiego nr 55 w Łodzi
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45262300-4 - Betonowanie
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
45410000-4 - Tynkowanie
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wyznaczonym przez Zamawiającego terminie na realizację zamówienia wpłynęły 3 oferty:Oferta. 1 – Landbud Sp. z o.o., 94-104 Łódź, ul. Obywatelska 108/110
za cenę – 576 196,33 zł brutto
okres gwarancji – 60 miesięcy
Oferta. 2 – Sarnitex Sara Tokarczyk, Przylesie 88a, 49-351 Przylesie
za cenę – 504 915,00 zł brutto
okres gwarancji – 60 miesięcy
Oferta. 3 – "Fajne Płoty" Bartosz Sobolewski, ul. Dobra 21 AB,, 95-070 Krzywiec
za cenę – 467 770,00 zł brutto
okres gwarancji – 36 miesięcy
Zamawiający na sfinansowanie zamówienia zamierzał przeznaczyć kwotę – 222 878,00 złotych brutto (Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty do ceny najtańszej oferty).
| 2023-06-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |