Założenie bazy BDOT500 i GESUT dla obszaru BDOT500 i GESUT dla obszaru gminy Dąbrówka i gminy Klembów
POWIAT WOŁOMIŃSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00280917
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-06-29 09:20
- Lokalizacja
- Wołomin, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 1250940609
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi sporządzania mapUsługi bazy danychUsługi gromadzenia oraz scalania danych
Wykonawcy
1 przyznane
WARSZAWSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO GEODEZYJNE SPÓŁKA AKCYJNA W LIKWIDACJIWarszawa, PL
47 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.