Przeciwdziałanie zagrożeniom poprzez doposażenie jednostek OSP z Gminy Zaklików
Gmina Zaklików
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00077658
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00077658/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-01-30 12:03
- Lokalizacja
- Zaklików, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0d3abf3c-c3e9-4a77-9650-94beec20a488
- Identyfikator
- 8652396324
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00077658 z dnia 2025-01-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Przeciwdziałanie zagrożeniom poprzez doposażenie jednostek OSP z Gminy Zaklików
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zaklików
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409130
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zachodnia 15
1.5.2.) Miejscowość: Zaklików
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-470
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zaklikow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zaklikow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zaklikow.ezamawiajacy.pl/pn/zaklikow/demand/190268/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przeciwdziałanie zagrożeniom poprzez doposażenie jednostek OSP z Gminy Zaklików2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0d3abf3c-c3e9-4a77-9650-94beec20a488
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00077658
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00010439/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.23 Przeciwdziałanie zagrożeniom poprzez doposażenie jednostek OSP z Gminy Zaklików
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00019518
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IN.271.1.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia jest przeciwdziałanie zagrożeniom poprzez doposażenie jednostek OSP Gminy Zaklików. Zakres rzeczowy przedsięwzięcia obejmuje zakup sprzętu i wyposażenia dla jednostek OSP w Gminie Zaklików.
4.2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności dostawę:
1) przyczepy pożarniczej sprzętowej w zabudowie szkieletowej z żaluzjami w wykonaniu aluminiowym,
2) Zestaw ratownictwa medycznego- wyposażenie przyczepy
3) pojazdu typu quad z wyposażeniem ratowniczym,
4) motopompy, motopompy szlamowej i agregatu hydraulicznego,
5) agregatu pompowego na przyczepie zamykanej,
6) agregatu prądotwórczego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 35110000-8 - Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwa
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34144200-0 - Pojazdy służb ratowniczych
34144210-3 - Wozy strażackie
34144213-4 - Motopompy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przedmiotowe postępowanie ulega unieważnieniu na podstawie art. 255 pkt 2) ustawy Pzp, ponieważ cena lub koszt najkorzystniej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.Po dokonanej analizie możliwości finansowej jednostki Zamawiający uznał, że nie jest możliwe zwiększenie kwoty pierwotnie przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 854290,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 912958,20 PLN
| 2025-01-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |