Zakup dwóch samochodów osobowych typu Limuzyna i Kombi dla Konsulatu Generalnego RP w Hamburgu
Konsulat Generalny Rzeczypospolitej Polskiej w Hamburgu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00077711
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00077711/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-01-30 12:09
- Lokalizacja
- Hamburg, DE
- Kraj zamawiającego
- DE
- ID przetargu
- ocds-148610-fade24d8-82a8-4b69-ba0b-f21b451f80cf
- Identyfikator
- 0000
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Samochody osobowe
Wykonawcy
1 przyznane
DDB AUTO BOGACKA spółka komandytowaSzczecin, PL · lot 0
406 093 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00077711 z dnia 2025-01-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup dwóch samochodów osobowych typu Limuzyna i Kombi dla Konsulatu Generalnego RP w Hamburgu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Konsulat Generalny Rzeczypospolitej Polskiej w Hamburgu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 0000
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gründgensstrasse 20
1.5.2.) Miejscowość: Hamburg
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-309
1.5.5.) Kraj: Niemcy
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: DE600 - Hamburg
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: honorata.bella@msz.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gov.pl/web/niemcy/konsulat-generalny-rp-w-hamburgu
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
placówka dyplomatyczno-konsularna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup dwóch samochodów osobowych typu Limuzyna i Kombi dla Konsulatu Generalnego RP w Hamburgu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fade24d8-82a8-4b69-ba0b-f21b451f80cf
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00077711
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienie jest prowadzone przez placówkę zagraniczną w rozumieniu Ustawy z dn. 21 stycznia 2021 r. o służbie zagranicznej i jego wartość nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości kwoty 143000 EUR dla dostaw.
Art. 305 pkt 3 Ustawy z dn. 11.09.2019 r. Prawo Zamówień Publicznych.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 406093 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakup dwóch samochodów osobowych typu Limuzyna i Kombi dla Konsulatu Generalnego RP w Hamburgu
4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DDB AUTO BOGACKA spółka komandytowa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: PL9551672421
7.3.4) Miejscowość: Szczecin
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 406093 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-01-07| 2025-01-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |