Przebudowa fragmentu obiektu dla dodatkowego dźwigu osobowego w Budynku Głównym Katowickiego Centrum Onkologii ul. Józefowska 119, 40 – 145 Katowice”
Katowickie Centrum Onkologii
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00281360
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00281360/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-29 11:08
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-81f73387-05f2-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 6342299376
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00281360 z dnia 2023-06-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa fragmentu obiektu dla dodatkowego dźwigu osobowego w Budynku Głównym Katowickiego Centrum Onkologii ul. Józefowska 119, 40 – 145 Katowice”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Katowickie Centrum Onkologii
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276201240
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Raciborska 26
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-074
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szpital@kco.katowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kco.katowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://kco.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa fragmentu obiektu dla dodatkowego dźwigu osobowego w Budynku Głównym Katowickiego Centrum Onkologii ul. Józefowska 119, 40 – 145 Katowice”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-81f73387-05f2-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00281360
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00006988/17/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 przebudowa fragmentu Budynku Głównego Z-1 dla dodatkowego dźwigu osobowego wraz z modernizacją dźwigu w budynku Z-2 przy ul. Józefowskiej 119
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00253277
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: K.C.O./TP/39/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest ” Przebudowa fragmentu obiektu dla dodatkowego dźwigu osobowego w Budynku Głównym Katowickiego Centrum Onkologii ul. Józefowska 119, 40 – 145 Katowice”
realizowana w formule ” zaprojektuj, wybuduj i dostarcz” polegająca na budowie szybu wewnętrznego dla windy z częściową przebudową budynku Katowickiego Centrum Onkologii przy ul. Józefowskiej 119 w Katowicach (Zespół nr 2) zgodnie z Programem Funkcjonalno – Użytkowym stanowiącym Załącznik Nr 1 do SWZ.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
1) przygotowanie ostatecznej koncepcji i uzyskanie akceptacji Zamawiającego;
2) wykonanie projektu wielobranżowego (również w wersji elektronicznej) do akceptacji przez Zamawiającego;
3) uzyskanie wymaganych prawem uzgodnień i pozwoleń;
4) wykonanie przedmiarów robót (również w wersji elektronicznej );
5) wykonanie przedmiotu zamówienia zgodnie z projektami;
6) pełnienie nadzoru autorskiego w trakcie realizacji przedsięwzięcia, przy czym zakres nadzoru autorskiego Wykonawcy obejmuje czynności wynikające z treści ustawy z 7 lipca 1994 r. – Prawo budowlane (Dz. U. z 2023 r., poz. 682, z póź. zmianami);
7) dobór dźwigu spełniającego wymagania określone w Programie Funkcjonalno – Użytkowym;
8) dostawę nowego dźwigu osobowego wraz z urządzeniami towarzyszącymi i ich montaż;
9) sporządzenie dokumentacji powykonawczej wraz z odbiorem i uzyskaniem rejestracji nowego dźwigu w
Urzędzie Dozoru Technicznego zezwalającej na eksploatację;
10) instruktaż personelu;
11) udzielenie 60-miesięcznej gwarancji na wykonane roboty budowlane, a także 36 miesięcznej gwarancji na dostarczone urządzenia i elementy wyposażenia licząc od dnia Protokołu odbioru końcowego wykonania Przedmiotu Umowy.
Zakres robót i innych wymagań wynika z Programu Funkcjonalno – Użytkowego stanowiącego Załącznik Nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
nie złożono żadnej oferty| 2023-06-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |