Odtworzenie i rewaloryzacja budynku Instytutu Polskiego przy Jean Goujon nr 29 oraz 31 w Paryżu wraz z przebudową.

Ambasada RP w Paryżu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00281557
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00281557/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-06-29 11:49
Lokalizacja
Paryż, FR
Kraj zamawiającego
FR
ID przetargu
ocds-148610-58cbfb90-0c3f-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
0000000000
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie konstrukcjiRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

TOMASZ BRZEZIŃSKIGdańska, PL · lot 0
5 756 352 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00281557 z dnia 2023-06-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Odtworzenie i rewaloryzacja budynku Instytutu Polskiego przy Jean Goujon nr 29 oraz 31 w Paryżu wraz z przebudową.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Ambasada RP w Paryżu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 0000000000

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 1, rue de Talleyrand

1.5.2.) Miejscowość: Paryż

1.5.3.) Kod pocztowy: 75-007

1.5.5.) Kraj: Francja

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: FR101 - Paris

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: paryz.amb.sekretariat@msz.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gov.pl/web/francja/ambasada-rp-w-paryżu

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Placówka dyplomatyczna - Ambasada RP w Paryżu

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Placówka dyplomatyczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Odtworzenie i rewaloryzacja budynku Instytutu Polskiego przy Jean Goujon nr 29 oraz 31 w Paryżu wraz z przebudową.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-58cbfb90-0c3f-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00281557

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00107863/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Odtworzenie i rewaloryzacja budynku Instytutu Polskiego przy Jean Goujon nr 29 orz 31 w Paryżu wraz z przebudową.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamówienie udzielane jest przez placówkę zagraniczną w rozumieniu ustawy z dnia 21 stycznia 2021 r. o służbie zagranicznej – art. 305 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2022 r. poz. 1710 z późn. zm.), a jego wartość nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości 5 382 000 euro dla robót budowlanych.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AMB.PARY.270.3.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 4660776,89 EUR

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Odtworzenie i rewaloryzacja budynku Instytutu Polskiego przy Jean Goujon nr 29 oraz 31 w Paryżu wraz z przebudową – dostosowanie do lokalnych przepisów p.poż i zapewnienie dostępności dla osób niepełnosprawnych

4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlane TB.INVEST Tomasz Brzeziński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 584-135-29-35

7.3.3) Ulica: Jabłoniowa 20 lok. 312

7.3.4) Miejscowość: Gdańsk

7.3.5) Kod pocztowy: 80-175

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-06-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5756352,00 EUR

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 27 miesiące

2023-06-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane