Dostawa materiałów i sprzętu biurowego
AKADEMIA POLICJI W SZCZYTNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00281964
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-06-29 13:12
- Lokalizacja
- Szczytno, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7451003168
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Etykiety samoprzylepnePisakiRóżny sprzęt i artykuły biuroweZszywki, gwoździki z szerokim łebkiem, pinezki kreślarskieKlejeKopertyDługopisy z końcówką z włóknaBloczki samoprzylepnych karteczek na notatkiTaśma przylepnaKlamrySegregatory, pudełka na listy, pudełka do przechowywania i podobne wyrobyTuszRóżne produkty chemiczneNici do szyciaRóżne produkty gotowe i elementy z nimi związaneNiszczarkiTablice
Wykonawcy
3 przyznane
"HAPIS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczytno, PL
97 805,31 PLN"HAPIS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczytno, PL
97 805,31 PLN"HAPIS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczytno, PL
97 805,31 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.