„Opracowanie dokumentacji projektowej oraz kompleksowe wykonanie rozbudowy istniejącego systemu sygnalizacji pożaru w oparciu o system zasysający na Hali Sortowni Odpadów w Paszczynie”
Przedsiębiorstwo Gospodarowania Odpadami Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00282260
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00282260/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-29 14:05
- Lokalizacja
- Brzeźnica, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-46d31439-0917-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 8722324213
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00282260 z dnia 2023-06-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Opracowanie dokumentacji projektowej oraz kompleksowe wykonanie rozbudowy istniejącego systemu sygnalizacji pożaru w oparciu o system zasysający na Hali Sortowni Odpadów w Paszczynie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Przedsiębiorstwo Gospodarowania Odpadami Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 180402931
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Paszczyna 62B
1.5.2.) Miejscowość: Brzeźnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-207
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.7.) Numer telefonu: 146817912
1.5.8.) Numer faksu: 146823391
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pgo@pgo.net.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pgo.net.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-46d31439-0917-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Opracowanie dokumentacji projektowej oraz kompleksowe wykonanie rozbudowy istniejącego systemu sygnalizacji pożaru w oparciu o system zasysający na Hali Sortowni Odpadów w Paszczynie”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-46d31439-0917-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00282260
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00255594
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PGO/2/06/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 175650,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest program funkcjonalno-użytkowy dotyczący inwestycji realizowanej przez Przedsiębiorstwo Gospodarowania Odpadam Sp. z o.o. pod nazwą „Opracowanie dokumentacji projektowej oraz kompleksowe wykonanie rozbudowy istniejącego systemu sygnalizacji pożaru w oparciu o system zasysający na Hali Sortowni Odpadów w Paszczynie”. Program stanowi podstawę do sporządzenie kalkulacji wykonania zamówienia, które będzie polegać na wykonaniu dokumentacji projektowej zaakceptowanej przez rzeczoznawcę ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych oraz modernizacji istniejącej instalacji SSP.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31625200-5 - Systemy przeciwpożarowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31625000-3 - Alarmy przeciwpożarowe
31625100-4 - Systemy wykrywania ognia
42961000-0 - System sterowania i kontroli
45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę ,którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 487941,00 PLN
| 2023-06-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |