Poprawa bezpieczeństwa dróg - doświetlenie przejść dla pieszych w dwóch lokalizacjach
GMINA POLKOWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00282506
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00282506/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-29 14:53
- Lokalizacja
- Polkowice, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8986a9d2-f95a-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 6922253936
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00282506 z dnia 2023-06-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa bezpieczeństwa dróg - doświetlenie przejść dla pieszych w dwóch lokalizacjach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA POLKOWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647618
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Polkowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-100
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.7.) Numer telefonu: 76/847-41-21
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.nowak@gmina.polkowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.polkowice.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8986a9d2-f95a-11ed-9355-06954b8c6cb91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa bezpieczeństwa dróg - doświetlenie przejść dla pieszych w dwóch lokalizacjach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8986a9d2-f95a-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00282506
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00054888/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.33 Poprawa bezpieczeństwa dróg - doświetlenie przejść dla pieszych w dwóch lokalizacjach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00231055
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.21.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 32582,02 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Poprawa bezpieczeństwa dróg - doświetlenie przejść dla pieszych w dwóch lokalizacjach:
P 9 - ul. 11 Lutego, dz. 42/2, 1035/3 obręb 0001,
P 12 – ul. Kolejowa, dz. 250 obręb 0001.”
Realizacja w ramach zadania budżetowego: „Poprawa bezpieczeństwa dróg – doświetlenie przejść dla pieszych” (900-90015-6050)
Szczegółowy zakres i opis przedmiotu umowy został określony w dokumentach inwestycji, które składają się z:
a) specyfikacji warunków zamówienia (SWZ) z uwzględnieniem rozstrzygnięć, zmian i wyjaśnień wynikających z odpowiedzi udzielanych przez Zamawiającego na pytania wykonawców w postępowaniu, o którym mowa w ust. 1,
b) opisów pozycji przedmiarów robót,
c) specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB)),
d) dokumentacji projektowej opracowanej przez ECOENERGY POLAND ul. Górna 29B, 43-400 Cieszyn.
e) w przypadku, w którym rozstrzygnięcia, zmiany i wyjaśnienia wynikające z udzielonych na zapytania wykonawców odpowiedzi nie zostały wprowadzone do dokumentów inwestycji wskazanych w lit. od a) do d) niniejszego ustępu są one wiążące dla Wykonawcy do stosowania,
f) rozstrzygnięcia, zmiany i wyjaśnienia wynikające z udzielonych na zapytania wykonawców odpowiedzi mają nadrzędne znaczenie w odniesieniu do pierwotnych zapisów dokumentów inwestycji.
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane i prace instalacyjno-inżynieryjne obejmujące:
a) montaż słupów oświetleniowych z fundamentami, wysięgnikami i oprawami – zgodnie z dokumentacją oraz przedmiarem,
b) roboty ziemne,
c) układanie, obróbka i podłączenie kabli elektroenergetycznych 0,4 kV,
d) pomiary i sprawdzenia,
e) roboty przygotowawcze i towarzyszące,
f) roboty wykończeniowe, odtworzenie nawierzchni i uporządkowanie terenu, w tym odtworzenie nasadzeń,
g) przygotowanie i przekazanie Zamawiającemu dokumentacji powykonawczej wraz z inwentaryzacją geodezyjną powykonawczą.
Podstawa realizacji robót: Zaświadczenie z dnia 14.09.2020 r. (DG.AB.6743.248.2020) wydane przez Starostę Polkowickiego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczono w Specyfikacji Warunków Zamówienia
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 30919,74 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 38395,08 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 30919,74 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Elektroinstal Paweł Smużniak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 081111222
7.3.3) Ulica: Akacjowa 7
7.3.4) Miejscowość: Wschowa
7.3.5) Kod pocztowy: 67-400
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-06-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 30919,74 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe
| 2023-06-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |