Remont i adaptacja budynku byłej szkoły podstawowej w Piskorni na budynek mieszkalny

Gmina Pokrzywnica

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00446248
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00446248/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-06 10:32
Lokalizacja
Pokrzywnica, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0764a6a9-2ef0-11ef-b373-0e435a8a43bc
Identyfikator
5681524651
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty rozbiórkoweKonstrukcje z betonu zbrojonegoKładzenie i wykładanie podłógRoboty izolacyjneRoboty muroweRoboty konstrukcyjne z wykorzystaniem staliNakładanie powłok antykorozyjnychRoboty murarskie i muroweInstalowanie wentylacjiIzolacja cieplnaWykonywanie pokryć dachowych i malowanie dachówNaprawa dachówMalowanie dachówRoboty elewacyjneWykonywanie konstrukcji dachowychNaprawa i konserwacja dachówWyrównywanie podłógInstalowanie okienRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychTynkowanieInstalowanie drzwiRoboty malarskieRoboty budowlane w zakresie stref ruchu pieszegoRoboty renowacyjneRoboty w zakresie zagospodarowania terenuMontaż i wznoszenie gotowych konstrukcjiInstalacje zasilania elektrycznegoSłoneczne moduły fotoelektryczneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne gazowe

Wykonawcy

1 przyznane

BULDING INVESTMENT GROUP Sp. z o.o.Marki, PL · lot 0
2 432 550 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00446248 z dnia 2024-08-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i adaptacja budynku byłej szkoły podstawowej w Piskorni na budynek mieszkalny

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pokrzywnica

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378367

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Jana Pawła II 1

1.5.2.) Miejscowość: Pokrzywnica

1.5.3.) Kod pocztowy: 06-121

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@pokrzywnica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pokrzywnica.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

bip.pokrzywnica.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont i adaptacja budynku byłej szkoły podstawowej w Piskorni na budynek mieszkalny

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0764a6a9-2ef0-11ef-b373-0e435a8a43bc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00446248

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00038406/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Remont i adaptacja budynku byłej szkoły podstawowej w Piskorni na budynek mieszkalny

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00376122

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.1.11.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 2528879,16 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

5.2 Przedmiotem zamówienia są prace remontu i przebudowy wraz ze zmianą sposobu użytkowania (adaptacją) budynku byłej szkoły podstawowej w Piskorni na budynek mieszkalny , zawierający 8 mieszkań oraz budową zewnętrznej, wewnętrznej instalacji gazowej na gaz płynny i zbiornikiem naziemnym na gaz o poj. 6400 l.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45262520-2 - Roboty murowe

45223210-1 - Roboty konstrukcyjne z wykorzystaniem stali

45442200-9 - Nakładanie powłok antykorozyjnych

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45321000-3 - Izolacja cieplna

45261200-6 - Wykonywanie pokryć dachowych i malowanie dachów

45261910-6 - Naprawa dachów

45261221-9 - Malowanie dachów

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych

45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów

45262321-7 - Wyrównywanie podłóg

45421132-8 - Instalowanie okien

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45442100-8 - Roboty malarskie

45233262-3 - Roboty budowlane w zakresie stref ruchu pieszego

45453100-8 - Roboty renowacyjne

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2432550,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4185812,33 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2432550,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BULDING INVESTMENT GROUP Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1251738198

7.3.3) Ulica: Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 119

7.3.4) Miejscowość: Marki

7.3.5) Kod pocztowy: 05-270

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

stan surowy

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2432550,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 16 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-08-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane