Remont dachów w kompleksie 7795 w Duninowie

43 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00282835
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00282835/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-06-30 07:53
Lokalizacja
Świętoszów, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7cd1a024-06a4-11ee-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
6121843775
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00282835 z dnia 2023-06-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dachów w kompleksie 7795 w Duninowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 43 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 021509084

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Saperska 2

1.5.2.) Miejscowość: Świętoszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-726

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 43wog.szp@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://43wog.wp.mil.pl/pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/43wog

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont dachów w kompleksie 7795 w Duninowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7cd1a024-06a4-11ee-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00282835

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00153490/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Remont dachu bud.nr 6 k.7795 m. Duninów

1.1.15 Remont dachu bud. nr 9 k.7795 m. Duninów

1.1.19 Remont dachu bud.nr11 k.7795 m. Duninów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00253335

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 46/26/PN/2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Rozebranie pokrycia z płyt Bituwell
2. Wymiana łacenia dachu pod pokrycie z blachy falistej
3. Folie wstępnego krycia układane na krokwiach
4. Pokrycie dachu o pow. do 50 m2 blachą falistą
5. Wymiana wsporników instalacji odgromowej
6. Uzupełnienie obróbek blacharskich
7. Wymiana zamka i klamek drzwiowych na gałki do drzwi RC4
8. Wymiana opraw świetlówkowych oświetlenia awaryjnego
9. Wymiana grzejników stalowych dwupłytowych – 2 szt
10. Wymiana wykładziny dywanowej
11. Odnowienie malowania w pomieszczeniach po zacieku

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.5.) Wartość części: 29784,67 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Roboty demontażowe i rozbiórkowe:

1. Demontaż instalacji odgromowej – do powtórnego montażu,
2. Częściowe rozebranie pokrycia dachowego z papy,
3. Rozbiórka obróbek blacharskich, rynien i rur spustowych,

Roboty budowlane:
1. Montaż obróbek blacharskich z blachy tytan-cynk,
2. Montaż rynien z blachy tytan-cynk,
3. Montaż rur spustowych z blachy tytan-cynk,
4. Montaż czyszczaków rur spustowych,
5. Naprawa pokryć dachowych – obróbki z papy termozgrzewalnej gr. 4,7 mm,
6. Jednowarstwowe pokrycie dachu papą termozgrzewalną gr. 5,3 mm (całość dachu),
7. Naprawa pokryć dachowych – obróbki kominów, wywietrzaków z papy wierzchniego krycia.
8. Montaż instalacji odgromowej uprzednio zdemontowanej (wraz z naprawą),
9. Pomiary instalacji odgromowej,
10. Naprawa części pomieszczeń po zalaniu – przecieranie istniejących tynków, uzupełnienie tynków, likwidacja zacieków, przygotowanie powierzchni pod malowanie, dwukrotne malowanie farbą emulsyjną ścian i sufitów, malowanie lamperii.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.5.) Wartość części: 142559,62 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Montaż obróbek blacharskich z blachy tytan-cynk,
2. Montaż rynien z blachy tytan-cynk,
3. Montaż rur spustowych z blachy tytan-cynk,
4. Naprawa pokryć dachowych – obróbki z papy termozgrzewalnej gr. 4,7 mm,
5. Jednowarstwowe pokrycie dachu papą termozgrzewalną gr. 5,3 mm (całość dachu),
6. Naprawa pokryć dachowych – obróbki kominów, wywietrzaków z papy wierzchniego krycia.
8. Montaż instalacji odgromowej,
9. Pomiary instalacji odgromowej,
10. Naprawa części pomieszczeń po zalaniu – przecieranie istniejących tynków, uzupełnienie tynków, likwidacja zacieków, przygotowanie powierzchni pod malowanie, dwukrotne malowanie farbą emulsyjną ścian i sufitów, malowanie lamperii.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.5.) Wartość części: 176871,58 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu w terminie wyznaczonym w SWZ i ogłoszeniu nie została złożona żadna oferta.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu w terminie wyznaczonym w SWZ i ogłoszeniu nie została złożona żadna oferta.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu w terminie wyznaczonym w SWZ i ogłoszeniu nie została złożona żadna oferta.

2023-06-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane