Realizacja zadania pn: Kompleksowe działania na rzecz poprawy efektywności energetycznej budynku Technikum nr 1 w Żorach
GMINA MIEJSKA ŻORY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00282874
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00282874/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2023-06-30 08:07
- Lokalizacja
- Żory, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bf3b8195-0e73-11ee-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 6511706371
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00282874 z dnia 2023-06-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Realizacja zadania pn: Kompleksowe działania na rzecz poprawy efektywności energetycznej budynku Technikum nr 1 w Żorach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA ŻORY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255542
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Wojska Polskiego 25
1.5.2.) Miejscowość: Żory
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-240
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@um.zory.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.zory.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zory.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Realizacja zadania pn: Kompleksowe działania na rzecz poprawy efektywności energetycznej budynku Technikum nr 1 w Żorach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bf3b8195-0e73-11ee-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00282874
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00047732/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.13 Kompleksowe działania na rzecz poprawy efektywności energetycznej budynku Technikum nr 1 w Żorach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00264634
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.3.19.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
A. Zakres prac:
• montaż paneli fotowoltaicznych wraz z optymalizatorami mocy,
• montaż inwertera fotowoltaicznego,
• montaż konstrukcji nośnej pod panele fotowoltaiczne,
• wykonanie instalacji po stronie stałonapięciowej DC systemu fotowoltaicznego,
• wykonanie okablowania strony AC systemu fotowoltaicznego z doprowadzeniem kabla do miejsca przyłączenia – istniejąca Rozdzielnica Główna budynku RG (zlokalizowana w pom. konserwatora),
• wykonanie instalacji ekwipotencjalnej,
• wykonanie instalacji odgromowej i uziemiającej,
• przeprowadzenia procedury zgłoszenia instalacji fotowoltaicznej w Tauron,
• zgłoszenie wykonania instalacji fotowoltaicznej w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Żorach,
• wykonywanie w okresie obowiązywania gwarancji wymaganych przez producenta czynności eksploatacyjnych oraz przeglądów rocznych instalacji fotowoltaicznej polegających na wykonaniu: pomiarów elektrycznych ochronnych i eksploatacyjnych, oględziny połączeń elektrycznych, oględzin konstrukcji wsporczych – z czynności przekazać użytkownikowi protokoły,
• falownik wyposażyć w modem WiFi,
• instalacja PV musi być monitorowana on-line poprzez bezpłatną aplikację producenta falownika.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45223810-7 - Konstrukcje gotowe
45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych
45312310-3 - Ochrona odgromowa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
jedyna złożona oferta podlega odrzuceniuSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2023-06-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |