Przebudowa drogi powiatowej nr 1275T od km 0+000 do km 0+870 polegająca na budowie chodnika w miejscowości Rykoszyn.
Powiat Kielecki - Powiatowy Zarząd Dróg w Kielcach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00282895
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00282895/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-30 08:13
- Lokalizacja
- Kielce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-98abd56c-ef0b-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 9591645790
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00282895 z dnia 2023-06-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej nr 1275T od km 0+000 do km 0+870
polegająca na budowie chodnika w miejscowości Rykoszyn.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Kielecki - Powiatowy Zarząd Dróg w Kielcach
1.3.) Oddział zamawiającego: ul. Wrzosowa 44, 25-211 Kielce
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291087120
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wrzosowa 44
1.5.2.) Miejscowość: Kielce
1.5.3.) Kod pocztowy: 25-211
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@pzdkielca.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pzdkielce.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pzdkielce.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi powiatowej nr 1275T od km 0+000 do km 0+870polegająca na budowie chodnika w miejscowości Rykoszyn.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-98abd56c-ef0b-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00282895
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00009044/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Przebudowa drogi powiatowej nr 1275T od km 0+000 do km 0+870 polegająca na budowie chodnika w miejscowości Rykoszyn
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00209043
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZD.26.14.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 680224,80 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi powiatowej nr 1275T (stary numer 0282T) Rykoszyn-Chęciny na odcinku od km: 0+000 do km: 0+870, polegająca na budowie chodnika w miejscowości Rykoszyn, na terenie gminy Piekoszów.
1. Zakres robót obejmuje m. in.:
- budowę chodnika szerokości 2,00 m usytuowanego od km 0+008 do km 0+249,55 po prawej stronie drogi powiatowej, a od km 0+244,05 do km 0+338,75 i od km 0+418,55 do km 0+870,00 po lewej stronie drogi powiatowej,
- przedłużenie istniejących przepustów pod drogą powiatową,
- wykonanie odcinków rowów otwartych za budowanym ciągiem pieszym,
- przebudowę i rozbudowę zjazdów indywidualnych i wlotu drogi gminnej,
- wyznaczenie przejścia dla pieszych w km ok 0+246,05 DP,
- umocnienie dna rowu, skarp, przeciwskarp w miejscach tego wymagających prefabrykowanymi elementami betonowymi.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz jego zakres stanowią:
a) kosztorys ofertowy – załącznik nr 2 do SWZ;
b) przedmiar robót – rozdział II;
c) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych – rozdział IV;
d) dokumentacja projektowa - rozdział V.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 11
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 696099,98 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 980013,15 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 696099,98 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Remontowo – Budowlana „GRANIT” Wiesław Garnek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 290801614
7.3.3) Ulica: Jarząbki 11
7.3.4) Miejscowość: Gnojno
7.3.5) Kod pocztowy: 28-114
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-06-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 696099,98 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-06-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |