„Bezpieczna droga do szkoły – poprawa bezpieczeństwa infrastruktury drogowej na terenie Gminy Daleszyce”
Gmina Daleszyce
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00282978
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00282978/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2023-06-30 08:43
- Lokalizacja
- Daleszyce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-72cd62aa-fee2-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 6572525617
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
3 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00282978 z dnia 2023-06-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Bezpieczna droga do szkoły – poprawa bezpieczeństwa infrastruktury drogowej na terenie Gminy Daleszyce”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Daleszyce
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010040
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Staszica
1.5.2.) Miejscowość: Daleszyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-021
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@daleszyce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.daleszyce.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-72cd62aa-fee2-11ed-9355-06954b8c6cb91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Bezpieczna droga do szkoły – poprawa bezpieczeństwa infrastruktury drogowej na terenie Gminy Daleszyce”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-72cd62aa-fee2-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00282978
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00043653/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Bezpieczna droga do szkoły - poprawa bezpieczeństwa infrastruktury drogowej na terenie Gminy Daleszyce
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Bezpieczna droga do szkoły – poprawa bezpieczeństwa infrastruktury drogowej na terenie Gminy Daleszyce”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00239718
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WIN.ZP.271.1.5.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 236820,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 1: Zakup i montaż wyświetlaczy prędkościW ramach zadania należy dostarczyć i zamontować 8szt. wyświetlaczy prędkości. Lokalizacja wyświetlaczy:
• Droga powiatowa nr 1429T na wysokości Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Daleszycach (2szt);
• Droga powiatowa nr 1319T na wysokości Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Niestachowie (2szt);
• Droga powiatowa nr 1319T na wysokości Szkoły Podstawowej w Brzechowie (2szt);
• Droga powiatowa nr 1344T na wysokości Szkoły Podstawowej w Szczecnie (2szt).
Zamówienie obejmuje w szczególności:
- opracowanie, uzgodnienie i zatwierdzenie projektów stałej organizacji ruchu w obrębie montażu przedmiotowych wyświetlaczy prędkości. Wykonawca opracuje własnym staraniem, uzgodni w wymaganych instytucjach i zatwierdzi w Starostwie Powiatowym w Kielcach projekt stałej organizacji ruchu obejmujący przedmiotowe wyświetlacze prędkości;
- zakup, dostawę, montaż i uruchomienie dostarczonych radarowych wyświetlaczy prędkości
zasilanych solarnie wraz z konstrukcją wsporczą;
- przeszkolenie personelu z obsługi wyświetlaczy;
- uporządkowanie miejsc prowadzonych robót;
4.5.3.) Główny kod CPV: 34932000-9 - Zestawy radarowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31682230-1 - Graficzne panele wyświetlające
34996000-5 - Drogowe urządzenia kontrolne, bezpieczeństwa lub sygnalizacyjne
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
4.5.5.) Wartość części: 79333,01 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 2: Zakup i dostawa mobilnych miasteczek rowerowychPrzedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch mobilnych miasteczek rowerowych:
Mobilne miasteczko rowerowe o wymiarach 10,5x16m lub zbliżone – kompleks obiektów przeznaczonych do nauki przepisów ruchu drogowego i praktycznego szkolenia w zakresie ruchu pieszych oraz przede wszystkim do nauki jazdy na rowerze. Miasteczko powinno składać z min. 30 szt. mat gumowych + 1 rondo, min. 26 szt. mini znaków drogowych z podstawami, min. 2 szt. sygnalizatorów 3/2 komorowych i min. 3 szt. sygnalizatorów 3 komorowych, 1 szt. sygnalizatora kolejowego + rogatki. Sygnalizatory muszą być wyposażone w akumulatory żelowe 12V min 20Ah wraz z ładowarką. Miasteczka powinny być dostarczone na paletach i po ułożeniu wszystkich jego elementów gotowe do użytkowania. Minimalna gwarancja na dostarczone miasteczka powinna wynosić 60 miesięcy.
Lokalizacja:
• Szkoła Podstawowa im. Gen. Tadeusza Buka, Mójcza 9, 26-021 Daleszyce
• Zespół Szkolno-Przedszkolny w Daleszycach, ul. Sienkiewicza 11B, 26-021 Daleszyce
Wykonawca zapewni Zamawiającemu dostawę oraz wniesienie zamawianych produktów do wskazanych lokalizacji. Wszystkie produkty winny spełniać wymogi Polskich Norm przenoszących normy europejskie lub normy innych państw członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego przenoszących te normy, obowiązujących w danym zakresie, być jednorodne, być fabrycznie nowe, wolne od wad technicznych i prawnych i nieregenerowane, posiadać umożliwiający identyfikację symbol oznaczający konkretny produkt. Wszystkie dostarczone w ramach zamówienia elementy muszą posiadać wymagane przepisami atesty i certyfikaty. Atesty, certyfikaty, karty gwarancyjne i inne niezbędne dokumenty Wykonawca przekaże Zamawiającemu wraz z dostawą.
4.5.3.) Główny kod CPV: 43327000-1 - Sprzęt z gotowych elementów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
43329000-5 - Zestawy sprzętu
34923000-3 - Sprzęt do kontroli ruchu drogowego
4.5.5.) Wartość części: 68462,60 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 3: Zakup i dostawa symulatorów zderzeńPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 4szt. symulatorów zderzeń z dowozem do szkół na terenie Miasta i Gminy Daleszyce.
W ramach zadania należy dostarczyć 4szt. symulatorów zderzeń. Lokalizacja dostawy symulatorów zostanie uszczegółowiona po podpisaniu umowy z wybranym wykonawcą.
SPECYFIKACJA:
Obsługa urządzenia ma polegać na ustawieniu wózka z fotelem w pozycji startowej, osoba poddana testowi zajmuje miejsce w fotelu i zapina pas bezpieczeństwa. „Wózek” wprawiany jest w ruch przez prowadzącego test. Część jezdna porusza się po równi pochyłej z osobą przypiętą do fotela, po czym gwałtownie zatrzymuje się. Sytuacja taka sprawia, że osoba siedząca w fotelu czuje szarpnięcie, lecz zapięte pasy bezpieczeństwa skutecznie go zabezpieczają. Prędkość wózka z fotelem w momencie zderzenia - w granicach 7-8 km/h, co ma odpowiadać wrażeniu zderzenia w aucie jadącego
z prędkością około 14 km/h.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34150000-3 - Symulatory
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39162100-6 - Pomoce dydaktyczne
4.5.5.) Wartość części: 64000,00 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 4: Zakup i dostawa trenażerów czasu reakcjiPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 2szt. trenażerów czasu reakcji z dowozem do szkół na terenie Miasta i Gminy Daleszyce.
W ramach zadania należy dostarczyć 2szt. trenażerów czasu reakcji. Lokalizacja dostawy trenażerów zostanie uszczegółowiona po podpisaniu umowy z wybranym wykonawcą.
SPECYFIKACJA:
- Symulatory mobilne jednoosobowe
- 12 przycisków
- zasilanie 230V
- zastosowanie wewnętrzne z możliwością rozstawienia na zewnątrz
4.5.3.) Główny kod CPV: 34150000-3 - Symulatory
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39162100-6 - Pomoce dydaktyczne
4.5.5.) Wartość części: 25024,39 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 93775,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 116320,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 93775,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WIELOBRANŻOWE PRZEDSIĘBIORSTWO 3D SP. Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5540311321
7.3.4) Miejscowość: Bydgoszcz
7.3.5) Kod pocztowy: 85-703
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-06-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 93775,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 68000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 68000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 68000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.P.H.U. EUROBLASK MARIOLA WYRWIAK
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5511273138
7.3.4) Miejscowość: Andrychów
7.3.5) Kod pocztowy: 34-120
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-06-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 68000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 73800,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 96000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 73800,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ALUCAR GRZEGORZ PLUTA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 220991339
7.3.4) Miejscowość: Dębnica Kaszubska
7.3.5) Kod pocztowy: 76-248
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-06-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 73800,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający wypełniając zobowiązania wynikające z postanowień art. 255 ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 1710 ze zm.) informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu na część 4 nie złożono żadnej oferty dlatego też stosownie do zapisów art. 255 pkt. 1 ustawy Pzp postępowanie unieważniono.
| 2023-06-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |