Zakup i dostawa mieszanki kruszonej do naprawy dróg w Drawieńskim Parku Narodowym.
Drawieński Park Narodowy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00446249
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00446249/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-08-06 10:33
- Lokalizacja
- Drawno, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-527e2e04-01b1-4b31-8eff-1f89aa922cc5
- Identyfikator
- 5941600692
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00446249 z dnia 2024-08-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa mieszanki kruszonej do naprawy dróg w Drawieńskim Parku Narodowym.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Drawieński Park Narodowy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 321169489
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Leśników 2
1.5.2.) Miejscowość: Drawno
1.5.3.) Kod pocztowy: 73-220
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dpn@dpn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: dpn.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-527e2e04-01b1-4b31-8eff-1f89aa922cc51.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i dostawa mieszanki kruszonej do naprawy dróg w Drawieńskim Parku Narodowym.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-527e2e04-01b1-4b31-8eff-1f89aa922cc5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00446249
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00006147/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.4 Zakup mieszanki kruszonej do naprawy dróg
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00414646
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DA-Z-2618/2024/pj
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą mieszanki kruszonej do naprawy dróg w Drawieńskim Parku Narodowym.
Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą:
Mieszanki kruszonej frakcji 0 – 31,5mm – 999 ton do wskazanych miejsc:
-108 ton Miradź gm. Tuczno (O.O. Sitno)
-216 ton Pustelnia gm. Człopa (O.O. Pustelnia)
-81 ton Sitnica gm. Dobiegniew (O.O. Knieja)
-54 tony Międzybór gm. Drawno (O.O. Knieja)
-81 ton Ostrowite gm. Dobiegniew (O.O. Ostrowiec)
-459 ton Przesieki gm. Człopa (O.O. Kamienna)
Mieszanki kruszonej frakcji 32mm – 63mm – 432 tony do wskazanych miejsc:
-108 ton Miradź gm. Tuczno (O.O. Sitno)
-162 tony Pustelnia gm. Człopa (O.O. Pustelnia)
-81 ton Sitnica gm. Dobiegniew (O.O. Knieja)
-54 tony Międzybór gm. Drawno (O.O. Dębina)
-27 ton Ostrowite gm. Dobiegniew (O.O. Ostrowiec)
4.5.3.) Główny kod CPV: 14212200-2 - Kruszywo
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.W przedmiotowym postępowaniu do upływu terminu składania ofert wyznaczonego przez Zamawiającego, tj. do 31.07.2024r. do godz. 8:30 nie została złożona żadna oferta.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-08-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |