Wymiana dwóch zużytych central wentylacji mechanicznej obsługujących basen i szatnie wraz z robotami towarzyszącymi na potrzeby krytej pływalni WODNIK w Czechowicach Dziedzicach

MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00283311
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00283311/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-06-30 10:03
Lokalizacja
Czechowice-Dziedzice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b7efa6f4-0a7d-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
6521588720
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychMechaniczne instalacje inżynieryjneRoboty sanitarneInstalowanie wentylacjiRoboty instalacyjne elektryczneRoboty remontowe i renowacyjneRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00283311 z dnia 2023-06-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana dwóch zużytych central wentylacji mechanicznej obsługujących basen i szatnie wraz z robotami towarzyszącymi
na potrzeby krytej pływalni WODNIK w Czechowicach Dziedzicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001363992

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Legionów 145

1.5.2.) Miejscowość: Czechowice-Dziedzice

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-502

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.7.) Numer telefonu: 32 2152706

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mosir@mosirczechowice-dziedzice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mosirczechowice-dziedzice.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/eopt

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wymiana dwóch zużytych central wentylacji mechanicznej obsługujących basen i szatnie wraz z robotami towarzyszącymi
na potrzeby krytej pływalni WODNIK w Czechowicach Dziedzicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b7efa6f4-0a7d-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00283311

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00036390/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Wymiana dwóch zużytych central wentylacji mechanicznej obsługująch basen i szatnie wraz z robotami towarzyszącymi na potrzeby krytej pływalni WODNIK w Czechowicach - Dziedzicach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00258262

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 2312/1/2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 284552,85 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres robót obejmuje:
1) wymianę na fabrycznie nowe dwie basenowe centrale wentylacyjne nawiewno-wywiewne z wyłączeniem szaf sterujących (automatyka) z uwagi na zły stan techniczny istnieją-cych central wentylacyjnych zlokalizowanych w pomieszczeniu wentylatorowni zlokalizo-wanej na podbaseniu (poziom -1),
2) roboty remontowo budowlane wewnątrz pomieszczenia w tym: wykonanie izolacji prze-ciwwilgociowej posadzki wraz z wykonaniem warstwy wierzchniej, malowanie pomiesz-czenia wentylatorowni, wykonanie dodatkowego rząpia, wymiana płytek gresowych w okolicy wejścia do pomieszczenia wentylatorowni
3) wymiana instalacji oświetleniowej i dołożenie gniazd wtykowych serwisowych,
4) wymiana uszkodzonych/skorodowanych elementów w wentylatorowni,
5) demontaż ogrodzenia oraz wycięcie muru przeciwpowodziowego w celu umożliwienia do-stawy nowych central wentylacyjnych oraz zamontowanie zapory przeciw powodziowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45351000-2 - Mechaniczne instalacje inżynieryjne

45232460-4 - Roboty sanitarne

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt 3 Ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty
przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. W wyniku analizy możliwości
finansowych jednostki nie jest możliwe zwiększenie kwoty pierwotnie przeznaczonej na realizację zamówienia do wysokości
ceny oferty najkorzystniejszej. Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia kwotę 350 000,00 zł brutto.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 387450,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 824100,00 PLN

2023-06-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane