Zakup materiałów budowlanych na budowę parkingu na działce nr 224/723 w miejscowości Bilcza

Miasto i Gmina Morawica - Urząd Miasta i Gminy w Morawicy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00078127
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00078127/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-01-30 12:52
Lokalizacja
Morawica, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-69fc0472-82ac-4658-956f-8092188d2581
Identyfikator
6572630604
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Materiały budowlaneRóżne materiały budowlaneDrogowe materiały konstrukcyjneMateriały do układania nawierzchni drogowychMateriały chodnikowePłyty chodnikoweSłupy

Wykonawcy

1 przyznane

ANDRZEJ STAŚKIEWICZKatowice, PL · lot 0
198 500 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00078127 z dnia 2025-01-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup materiałów budowlanych na budowę parkingu na działce nr 224/723 w miejscowości Bilcza

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Morawica - Urząd Miasta i Gminy w Morawicy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010352

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Spacerowa 7

1.5.2.) Miejscowość: Morawica

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-026

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@morawica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.morawica.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-69fc0472-82ac-4658-956f-8092188d2581

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup materiałów budowlanych na budowę parkingu na działce nr 224/723 w miejscowości Bilcza

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-69fc0472-82ac-4658-956f-8092188d2581

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00078127

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00067905/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Zakup materiałów budowlanych na budowę parkingu na działce nr 224/723 w miejscowości Bilcza

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00005180

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BI.271.50.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów budowlanych do budowy parkingu dla samochodów osobowych przy cmentarzu na działce nr ewid. 224/723 w miejscowości Bilcza, gmina Morawica we wskazanym przez Zamawiającego miejscu.
W zakres dostawy dla części nr 1 wchodzić będzie:
- dostawa krawężników betonowych o wymiarach 15x30 cm
- dostawa kostki brukowej betonowej (koloru szarego) o grubości 8 cm
- dostawa kostki brukowej betonowej (koloru szarego z wydzieleniem stanowisk postojowych kostką koloru czerwonego)
- dostawa płyt ażurowych 40x60x12
- dostawa obrzeż betonowych o wymiarach 30x8

4.5.3.) Główny kod CPV: 44111000-1 - Materiały budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44190000-8 - Różne materiały budowlane

44113000-5 - Drogowe materiały konstrukcyjne

44113800-3 - Materiały do układania nawierzchni drogowych

44113100-6 - Materiały chodnikowe

44113120-2 - Płyty chodnikowe

4.5.5.) Wartość części: 226327,50 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów budowlanych do budowy parkingu dla samochodów osobowych przy cmentarzu na działce nr ewid. 224/723 w miejscowości Bilcza, gmina Morawica we wskazanym przez Zamawiającego miejscu.
W zakres dostawy dla części nr 2 wchodzić będzie:
- dostawa słupów oświetleniowych aluminiowych anodowanych
- dostawa wysięgników pojedynczych aluminiowych anodowanych
- dostawa wysięgników podwójnych aluminiowych anodowanych

4.5.3.) Główny kod CPV: 44111000-1 - Materiały budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44190000-8 - Różne materiały budowlane

44113000-5 - Drogowe materiały konstrukcyjne

44113800-3 - Materiały do układania nawierzchni drogowych

44113100-6 - Materiały chodnikowe

44113120-2 - Płyty chodnikowe

44144000-1 - Słupy

4.5.5.) Wartość części: 15480,18 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 198500,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 224030,97 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 198500,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PAWEROL Andrzej Staśkiewicz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6491902524

7.3.4) Miejscowość: Katowice

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 198500,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający wypełniając zobowiązania wynikające z postanowień art. 255 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320) w związku z tym, że w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na Część nr 2 nie złożono żadnej oferty stosownie do zapisów art. 255 pkt. 1 ustawy Pzp postępowanie na Część nr 2 unieważniono.

2025-01-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy