REMONT MAGAZYNU RCKIK W SZCZECINIE OBEJMUJĄCY POKRYCIE DACHU, NOWE ŚCIANKI DZIAŁOWE, POSADZKI, TYNKI, MALOWANIE, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, INSTALACJE WOD-KAN, WENTYLACJI MECHANICZNEJ, C.O.

REGIONALNE CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA W SZCZECINIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00283634
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00283634/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-06-30 11:22
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9943851a-e349-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
8522288004
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUsługi architektoniczne i podobneUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi projektowania architektonicznegoUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanychUsługi związane z budownictwemRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty budowlane w zakresie konstrukcjiRoboty konstrukcyjneRoboty pomocnicze w zakresie wodociągówRoboty w zakresie kanalizacji ściekowejRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneRoboty izolacyjneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalacje zasilania elektrycznegoInstalacje niskiego napięciaInstalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalowanie okablowania komputerowegoUkładanie kabliInstalowanie urządzeń elektrycznego ogrzewania i innego sprzętu elektrycznego w budynkachInstalacyjne roboty elektrotechniczneInstalowanie stacji rozdzielczychInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychInne instalacje elektryczneElektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczychRoboty w zakresie okładziny tynkowejInstalowanie wentylacjiRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty instalacyjne kanalizacyjneRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnychInstalowanie gaśnicInstalowanie sprzętu gaśniczegoRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychTynkowanieInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówInstalowanie sufitów podwieszanychInstalowanie ścianek działowychKładzenie glazuryRoboty malarskieMalowanie budowli i zakładanie okładzin ochronnychMalowanie budowliNakładanie powłok antykorozyjnychRoboty w zakresie ochrony powierzchniRoboty elewacyjneRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskiePokrywanie podłóg i ścianKładzenie podłógKonstrukcje z betonu zbrojonegoRoboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

Wykonawcy

1 przyznane

DAWID GAJDECKIWiduchowa, PL · lot 0
738 617,88 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00283634 z dnia 2023-06-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
REMONT MAGAZYNU RCKIK W SZCZECINIE OBEJMUJĄCY POKRYCIE DACHU, NOWE ŚCIANKI DZIAŁOWE, POSADZKI, TYNKI, MALOWANIE, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, INSTALACJE WOD-KAN, WENTYLACJI MECHANICZNEJ, C.O.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: REGIONALNE CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA W SZCZECINIE

1.3.) Oddział zamawiającego: RCKiK w Szczecinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000292468

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. Wojska Polskiego 80-82

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 70-482

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.7.) Numer telefonu: 91 4243600

1.5.8.) Numer faksu: 91 4221 898

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@krwiodawstwo.szczecin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.krwiodawstwo.szczecin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/rckik.szczecin

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

REMONT MAGAZYNU RCKIK W SZCZECINIE OBEJMUJĄCY POKRYCIE DACHU, NOWE ŚCIANKI DZIAŁOWE, POSADZKI, TYNKI, MALOWANIE, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, INSTALACJE WOD-KAN, WENTYLACJI MECHANICZNEJ, C.O.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9943851a-e349-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00283634

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00010795/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Remont magazynu RCKiK w Szczecinie obejmujący pokrycie dachu, nowe ścianki działowe,posadzki, tynki , malowanie, instalacje elektryczne,instalacje wod-kan, wentylacji mechanicznej, c.o.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Działania naprawcze i przeciwdziałanie skutkom epidemii COVID-19 oraz innych chorób zakaźnych poprzez wsparcie jednostki publicznej służby krwi, w ramach osi priorytetowej XI REACT-EU w ramach działania 11.3 Wspieranie naprawy i odporności systemu ochrony zdrowia.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00194532

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 9/ZP/2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi kompleksowe (wielobranżowe) zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w zakresie remontu magazynu RCKiK w Szczecinie obejmującego pokrycie dachu, nowe ścianki działowe, posadzki, tynki, malowanie, instalacje elektryczne, instalacje wod-kan, wentylacji mechanicznej, klimatyzacji, c.o., w zgodności z przepisami i warunkami technicznymi.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

71500000-3 - Usługi związane z budownictwem

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji

45223200-8 - Roboty konstrukcyjne

45232100-3 - Roboty pomocnicze w zakresie wodociągów

45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego

45314310-7 - Układanie kabli

45315000-8 - Instalowanie urządzeń elektrycznego ogrzewania i innego sprzętu elektrycznego w budynkach

45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne

45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45343220-1 - Instalowanie gaśnic

45343200-5 - Instalowanie sprzętu gaśniczego

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych

45431200-9 - Kładzenie glazury

45442100-8 - Roboty malarskie

45442120-4 - Malowanie budowli i zakładanie okładzin ochronnych

45442121-1 - Malowanie budowli

45442200-9 - Nakładanie powłok antykorozyjnych

45442300-0 - Roboty w zakresie ochrony powierzchni

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45432110-8 - Kładzenie podłóg

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 738617,88 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 738617,88 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 738617,88 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA HD DAWID GAJDECKI

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 321429973

7.3.3) Ulica: KŁODOWO 27

7.3.4) Miejscowość: WIDUCHOWA

7.3.5) Kod pocztowy: 74-121

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-06-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 738617,88 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

2023-06-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane