Budowa placu zabaw przy ul. Krańcowej
URZĄD MIEJSKI W MIELCU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00284127
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00284127/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-30 13:01
- Lokalizacja
- Mielec, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2480c6b7-e02e-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 8171003251
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00284127 z dnia 2023-06-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa placu zabaw przy ul. Krańcowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: URZĄD MIEJSKI W MIELCU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000524708
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Żeromskiego 26
1.5.2.) Miejscowość: Mielec
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-300
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.7.) Numer telefonu: 17 787 41 22
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@um.mielec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.mielec.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://przetargi.um.mielec.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa placu zabaw przy ul. Krańcowej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2480c6b7-e02e-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00284127
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00056580/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa siłowni plenerowej i plac zabaw przy ul. Krańcowej (MBO)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00187444
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.24.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 270325,20 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 195121,95 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia stanowi budowa placu zabaw wraz z fragmentem ścieżki o utwardzonej nawierzchni z kostki brukowej na działce nr ew. 1769/2, obr. 5 – Smoczka, przy ulicy Krańcowej w Mielcu. Ponadto szczegółowe wykonanie niniejszego przedmiotu zamówienia zostało przedstawione i zawarte w Rozdziale II i III niniejszej SWZ. Dokumentacja projektowa zawiera koncepcję zagospodarowania terenu, wizualizację, projekt zagospodarowania placu zabaw, projekt wykonawczy placu zabaw, specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych oraz przedmiar.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego:Zgodnie z art. 255 pkt.2 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.
Uzasadnienie faktyczne unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego:
W prowadzonym postępowaniu złożono dziesięć ofert tj.
1) Oferta nr 1 - Weran Sp. z o.o. 54-433 Wrocław, ul. Nowodworska 12/9,
2) Oferta nr 2 - HAPPY S.C. R. Kołacki, Ł. Cyran, A. Czyran 21-003 Ciecierzyn, ul. Ogrodowa 31,
3) Oferta nr 3 - DESTAR Sp. z o.o. 39-442 Chmielów, ul. Zaciszna 43,
4) Oferta nr 4 - KORA Jamer i Wspólnicy Sp.J. 32-828 Biadoliny Szlacheckie 190,
5) Oferta nr 5 - GRUPA MAGIC GARDEN Sp. z o.o. 88-100 Inowrocław, ul. Dworcowa 52-54,
6) Oferta nr 6 - Grupa EPX Paweł Matera 39-205 Pustków 288,
7) Oferta nr 7 - AKAR Sp. z o.o. 35-082 Rzeszów, ul. Zawiszy Czarnego 26a,
8) Oferta nr 8 - BAYDO Sp. z o.o. 85-862 Bydgoszcz, ul. Poznańska 31,
9) Oferta nr 9 - INTERTORG S.C. Paweł Bożek, Daniel Marcinik 38-500 Sanok, ul. Stojałowskiego 6,
10) Oferta nr 10 – Główny Ośrodek Certyfikacji i Nadzoru Sp. z o.o. 37- 300 Leżajski, ul. Borki 10
Wszystkie złożonej oferty zostały odrzucone.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 10
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 273697,90 PLN
| 2023-06-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |