„Utworzenie Klubu Senior +”. Zamówienie jest współfinansowane z Programu Wieloletniego „Senior+” na lata 2021-2025 Edycja 2023 Moduł I „Utworzenie lub wyposażenie placówki „Senior+”.
Gmina Pińczów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00284178
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00284178/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-30 13:14
- Lokalizacja
- Pińczów, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cf690cbe-0b63-11ee-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 6621761514
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00284178 z dnia 2023-06-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Utworzenie Klubu Senior +”.
Zamówienie jest współfinansowane z Programu Wieloletniego „Senior+” na lata 2021-2025 Edycja 2023 Moduł I „Utworzenie lub wyposażenie placówki „Senior+”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pińczów
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Pińczów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009840
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 3 Maja 10
1.5.2.) Miejscowość: Pińczów
1.5.3.) Kod pocztowy: 28-400
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.7.) Numer telefonu: 412345100
1.5.8.) Numer faksu: 412345101
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pinczow.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pinczow.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cf690cbe-0b63-11ee-9355-06954b8c6cb91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Utworzenie Klubu Senior +”.Zamówienie jest współfinansowane z Programu Wieloletniego „Senior+” na lata 2021-2025 Edycja 2023 Moduł I „Utworzenie lub wyposażenie placówki „Senior+”.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cf690cbe-0b63-11ee-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00284178
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00022117/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Utworzenie Klubu Seniora +
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00261075
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.68.2023.R.G.
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie i zmianie sposobu użytkowania części pomieszczeń budynku pod adresem ul. 3 Maja 21 na potrzeby utworzenia klubu Senior+.
2. Budynek w którym będą wykonywane prace jest obiektem zabytkowym. Prace należy wykonać zgodnie z decyzją Nr 448 A/2022 Świętokrzyskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków i dokumentacją techniczną.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty.| 2023-06-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |