Remont nawierzchni dróg gminnych na terenie Gminy Bystra-Sidzina

Gmina Bystra-Sidzina

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00284538
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00284538/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-06-30 14:11
Lokalizacja
Bystra Podhalańska, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ce7e4926-09d9-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
5521570518
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00284538 z dnia 2023-06-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont nawierzchni dróg gminnych na terenie Gminy Bystra-Sidzina

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bystra-Sidzina

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892096

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bystra Podhalańska 373

1.5.2.) Miejscowość: Bystra Podhalańska

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-235

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad_gminy@bystra-sidzina.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bystra-sidzina.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gwbystra-sidzina.e-zp.finn.pl/procurements/8/procurement

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont nawierzchni dróg gminnych na terenie Gminy Bystra-Sidzina

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ce7e4926-09d9-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00284538

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00018948/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Remont dróg gminnych w Bystrej Podhalańskiej i Sidzinie w 2023 roku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00257199

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RG.271.7.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont nawierzchni dróg gminnych w miejscowości Bystra Podhalańska oraz Sidzina.

2. Przedmiot zamówienia obejmuje drogi:

a. Bystra Podhalańska: Droga Ziętkowa Dolna, Droga Zagrody Nadleśnictwa, Droga Gałowa, Droga Sutorowa, Droga Talapkowa Górna, Droga Gizowa – do Bykowa

b. Sidzina: Droga Kordel Górny, Droga Trzopowa, Droga Do Plekańca, Droga Goryl Górny

3. Zakres robót obejmuje m.in.:
a. Roboty rozbiórkowe,
b. Roboty ziemne,
c. Nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych grysowych,
d. Ścieki z elementów betonowych,
e. Podbudowy z kruszyw łamanych,
f. Powierzchniowe utrwalenie nawierzchni drogowych emulsją asfaltową i grysem kamiennym,
g. Profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni,
h. Oczyszczanie rowów z namułów, bez naruszania skarp,
i. Montaż korytek z kratami stalowymi,
j. Montaż barier ochronnych stalowych
k. Mechaniczne cięcie nawierzchni z mas mineralno-asfaltowych,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu do upływu terminu składania ofert, tj. do 28.06.2023 r. nie wpłynęła żadna oferta.
2023-06-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane