ADAPTACJA POMIESZCZEŃ 201, 02/03 I 04 ORAZ POMIESZCZENIA HALI 1/4 TECHNIKI W BUDYNKU B PRZY UL. M. SKŁODOWSKIEJ 19/27 W ŁODZI
Sieć Badawcza Łukasiewicz - Łódzki Instytut Technologiczny
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00284600
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00284600/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-06-30 14:27
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-545e0ece-dd17-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 7272857474
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00284600 z dnia 2023-06-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
ADAPTACJA POMIESZCZEŃ 201, 02/03 I 04 ORAZ POMIESZCZENIA HALI 1/4 TECHNIKI W BUDYNKU B PRZY UL. M. SKŁODOWSKIEJ 19/27 W ŁODZI
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Sieć Badawcza Łukasiewicz - Łódzki Instytut Technologiczny
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 521631148
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Marii Skłodowskiej-Curie nr 19/27
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 90-570
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@lit.lukasiewicz.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: ww.lit.lukasiewicz.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lit1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Instytut Sieci Badawczej Łukasiewicz
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Badania naukowe
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
ADAPTACJA POMIESZCZEŃ 201, 02/03 I 04 ORAZ POMIESZCZENIA HALI 1/4 TECHNIKI W BUDYNKU B PRZY UL. M. SKŁODOWSKIEJ 19/27 W ŁODZI2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-545e0ece-dd17-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00284600
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-06-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
"Powołanie i uruchomienie Centrum Badawczo-Rozwojowego BIO-MAS" współfinansowany ze środków RPO WŁ na lata 2014-2020 - Oś priorytetowa I - Badania, Rozwój i Komercjalizacja Wiedzy; I.1. Rozwój infrastruktury badań i innowacji. Umowa o dofinansowanie nr RPLD.01.01.00-IP.02-10-069/20).2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00179647
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FO-Z/ŁIT/13/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Głównym przedmiotem zamówienia jest POWOŁANIE I URUCHOMIENIE CENTRUM BADAWCZO-ROZWOJOWEGO BIO-MAS, w ramach którego przedmiotem niniejszego zamówienia jest ADAPTACJA POMIESZCZEŃ 201, 02/03 I 04 ORAZ POMIESZCZENIA HALI ¼ TECHNIKI W BUDYNKU B PRZY UL. M. SKŁODOWSKIEJ - CURIE 19/27 W ŁODZI BUDYNKU ŁUKASIEWICZ-ŁIT PRZY UL. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE 19/27.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 550000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 677249,67 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 550000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CTG Invest Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7312072042
7.3.3) Ulica: Wysoka
7.3.4) Miejscowość: Pabianice
7.3.5) Kod pocztowy: 95-200
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 550000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 126 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-06-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |