„Dostawa soli drogowej niezbrylającej „ DR” do zimowego utrzymania dróg dla Zarządu Dróg Powiatowych w Dębicy” - II

Zarząd Dróg Powiatowych w Dębicy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00284916
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-07-01 15:54
Lokalizacja
Dębica, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8722128819
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sole i czysty chlorek sodu

Wykonawcy

2 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI KRUSZYWA I USŁUG GEOLOGICZNYCH KRUSZGEO SPÓŁKA AKCYJNARzeszów, PL
335 000 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI KRUSZYWA I USŁUG GEOLOGICZNYCH KRUSZGEO SPÓŁKA AKCYJNARzeszów, PL
335 000 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.