Rozbudowa oświetlenia ulicznego na terenie gminy Mstów

Gmina Mstów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00285109
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00285109/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-07-03 08:31
Lokalizacja
Mstów, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e520d437-bcc0-11ed-9236-36fed59ea7dd
Identyfikator
9492195102
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

ADAM MYRCIKOlszyna, PL · lot 0
1 557 066,4 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00285109 z dnia 2023-07-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa oświetlenia ulicznego na terenie gminy Mstów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Mstów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398095

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gminna 14

1.5.2.) Miejscowość: Mstów

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-244

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski

1.5.7.) Numer telefonu: 34/3284-005

1.5.8.) Numer faksu: 34/3785-558

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@mstow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mstow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-zp.mstow.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa oświetlenia ulicznego na terenie gminy Mstów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e520d437-bcc0-11ed-9236-36fed59ea7dd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00285109

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00040884/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Rozbudowa oświetlenia ulicznego na terenie gminy Mstów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00126259

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.1.4.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia stanowi: Rozbudowa oświetlenia ulicznego na terenie gminy Mstów.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
a) budowę oświetlenia ulicznego dla miejscowości Brzyszów przy ul. Olsztyńskiej, polegającą m.in. na zabudowie dwudziestu czterech latarni,
b) budowę oświetlenia ulicznego dla miejscowości Jaskrów przy ul. Chabrowej, polegającą m.in. na zabudowie ośmiu latarni,
c) budowę oświetlenia ulicznego dla miejscowości Kłobukowice dz.269, polegającą m.in. na: zabudowie jedenastu latarni oświetlenia ulicznego,
d) budowę oświetlenia ulicznego dla miejscowości Kłobukowice dz.898, polegającą m.in. na: zabudowie dziesięciu latarni oświetlenia ulicznego,
e) budowę oświetlenia ulicznego dla terenu rekreacyjnego Tasarki w miejscowości Mstów, polegającą m.in. na zabudowie dziewięciu latarni oświetlenia ulicznego,
f) budowę oświetlenia ulicznego dla miejscowości Mstów przy ul. Źródlanej, polegającą m.in. na zabudowie szesnastu latarni oświetlenia ulicznego,
g) rozbudowę oświetlenia ulicznego dla miejscowości Wancerzów przy ul. Gminnej, polegającą m.in. na zabudowie czterech latarni oświetlenia ulicznego,
h) budowy oświetlenia ulicznego dla miejscowości Wancerzów przy ul. Leszczynowej,
ul. Przyjaznej i ul. Słonecznej, polegającą m.in. na zabudowie szesnastu latarni oświetlenia ulicznego,
i) budowę oświetlenia ulicznego dla miejscowości Zawada ul. Górna polegającą m.in. na zabudowie sześciu latarni oświetlenia ulicznego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych. Dokumentacja ta jest załącznikiem do ogłoszenia o postępowaniu i jest dostępna na stronie internetowej prowadzonego postępowania (Załącznik nr 1 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1557066,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1832700,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1557066,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.H.U. Memfis Adam Myrcik

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5751724511

7.3.3) Ulica: Klonowa 6

7.3.4) Miejscowość: Olszyna

7.3.5) Kod pocztowy: 42-284

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-06-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1557066,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-07-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane