Modernizacja części fundamentów wraz z wykonaniem izolacji wodnej i termicznej w budynku administracyjno – biurowym OT KOWR w Pruszczu Gdańskim - III
KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00285325
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00285325/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-03 09:36
- Lokalizacja
- Pruszcz Gdański, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6927f0c8-0503-11ee-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 5272818355
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00285325 z dnia 2023-07-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja części fundamentów wraz z wykonaniem izolacji wodnej i termicznej w budynku administracyjno – biurowym OT KOWR w Pruszczu Gdańskim - III
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
1.3.) Oddział zamawiającego: Oddział Terenowy w Pruszczu Gdańskim
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367849538
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Powstańsców Warszawy 28
1.5.2.) Miejscowość: Pruszcz Gdański
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-000
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne.pruszcz@kowr.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.kowr.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://kowr.eb2b.com.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
państwowa osoba prawna - agencja wykonawcza
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
gospodarowanie nieruchomościami Skarbu Państwa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja części fundamentów wraz z wykonaniem izolacji wodnej i termicznej w budynku administracyjno – biurowym OT KOWR w Pruszczu Gdańskim - III2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6927f0c8-0503-11ee-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00285325
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00109241/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Modernizacja części fundamentów wraz z wykonaniem izolacji wodnej i termicznej budynek OT w Pruszczu Gdańskim
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00254809
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PRU.WOP.260.11.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie modernizacji części fundamentów wraz z wykonaniem izolacji wodnej i termicznej w budynku administracyjno – biurowym Oddziału Terenowego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Pruszczu Gdańskim, ul. Powstańców Warszawy 28, obejmujących działkę nr 81/8 obręb 16, jednostka ewidencyjna Miasto Pruszcz Gdański, województwo pomorskie, zgodnie z projektem izolacji i podbicia fundamentów budynku (opracowanie uzupełniające do projektu przebudowy z listopada 2019 r.), projektem przebudowy budynku administracyjno - biurowego, przedmiarem robót
i specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych.
2. Przedmiot zamówienia został opisany dokładnie w:
1) projekcie izolacji i podbicia fundamentów w budynku administracyjno-biurowym (opracowanie uzupełniające do projektu przebudowy z listopada 2019 r.);
2) projekcie przebudowy budynku administracyjno-biurowego. Uwaga!!! W projekcie budowlanym znajdują się roboty budowlane, które zostały już zrealizowane. Przedmiot postępowania dotyczy tylko robót budowlanych obejmujących swoim zakresem prace przy studzienkach przyokiennych – pkt. 6.2.20, 6.2.21, 6.3.1;
3) przedmiarze robót;
4) specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych SST-01;
5) decyzji Starosty Gdańskiego nr 346/2020 z dnia 22.04.2020r. pozwolenia na budowę;
6) decyzji Starosty Gdańskiego nr 60A/2022 z dnia 10.08.2022r. zamienne pozwolenie na budowę.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu w terminie wyznaczonym na składanie ofert tj. do dnia 26 czerwca 2023 r została złożona jedna oferta wykonawcy: Zakład Usługowo Budowlany Tech-Bud Rafał Kamiński, ul. Jana Pawła II 28, 82-220 Stare Pole z ceną 1 291 500,00 zł,Cena złożonej w postępowaniu ww. oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. 265 632,84 zł. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację przedmiotowego postępowania do ceny oferty najkorzystniejszej.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1291500,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1291500,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2023-07-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |