PRZEBUDOWA DROGI WEWNĘTRZNEJ DZ. NR 381 I 277/1 W M. SKARSZEW

Gmina Żelazków

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00285665
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00285665/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-07-03 10:55
Lokalizacja
Żelazków, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-67457d59-0a9b-11ee-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
9680861035
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00285665 z dnia 2023-07-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
PRZEBUDOWA DROGI WEWNĘTRZNEJ DZ. NR 381 I 277/1 W M. SKARSZEW

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Żelazków

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250854932

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Żelazków138

1.5.2.) Miejscowość: Żelazków

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-817

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.7.) Numer telefonu: 62 752 18 50

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zelazkow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.zelazkow.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-67457d59-0a9b-11ee-9355-06954b8c6cb9

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

PRZEBUDOWA DROGI WEWNĘTRZNEJ DZ. NR 381 I 277/1 W M. SKARSZEW

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-67457d59-0a9b-11ee-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00285665

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00072941/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.16 Przebudowa drogi wewnętrznej dz. nr 381 i 277/1 w m. Skarszew

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00259058

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.12.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres robót obejmuje:
roboty pomiarowe, wykonanie robót przygotowawczych i rozbiórkowych, zabezpieczenie istniejących urządzeń infrastruktury technicznej, przygotowanie podłoża pod wykonanie nowej nawierzchni, wykonanie poszczególnych warstw wg opracowanego projektu branży drogowej, wykonanie robót nawierzchniowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W niniejszym postępowaniu do upływu terminu składania ofert wyznaczonego przez Zamawiającego, tj. do 29.06.2023 r. do godz. 10:00 wpłynęła jedna oferta firmy SARBUD Sp. z o.o., Rajsko, 62-860 Opatówek na kwotę 544 238,62 zł brutto.
Zamawiający na sfinansowanie zamówienia zamierza przeznaczyć kwotę 390 000,00 zł brutto.
Cena oferty złożonej w postępowaniu przekracza kwotę, jaką Zamawiający może przeznaczyć na realizację przedmiotowego zamówienia. W tej sytuacji Zamawiający ma prawo unieważnić postępowanie bez wcześniejszego dokonywania wyboru najkorzystniejszej oferty, gdyż ma on świadomość, że i tak nie może rozstrzygnąć postępowania ze względu na brak środków finansowych.
2023-07-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane