„Dostawa oleju opałowego do kotłów grzewczych w budynkach GCKiB w Świerczowie, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Świerczowie oraz Szkoły Podstawowej w Dąbrowie w ilości 77 000 l”

Gmina Świerczów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00078871
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00078871/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-01-30 14:04
Lokalizacja
Świerczów, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fae38c76-5e33-4400-9e9c-d7f2e60cb525
Identyfikator
7521359210
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Olej opałowy

Wykonawcy

1 przyznane

EUROSPED PALIWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBytom, PL · lot 0
285 670 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00078871 z dnia 2025-01-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa oleju opałowego do kotłów grzewczych w budynkach GCKiB w Świerczowie, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Świerczowie oraz Szkoły Podstawowej w Dąbrowie w ilości 77 000 l”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Świerczów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412757

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Brzeska

1.5.2.) Miejscowość: Świerczów

1.5.3.) Kod pocztowy: 46-112

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski

1.5.7.) Numer telefonu: 77 419 61 70

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug_rolnictwo@swierczow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.swierczow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fae38c76-5e33-4400-9e9c-d7f2e60cb525

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Dostawa oleju opałowego do kotłów grzewczych w budynkach GCKiB w Świerczowie, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Świerczowie oraz Szkoły Podstawowej w Dąbrowie w ilości 77 000 l”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fae38c76-5e33-4400-9e9c-d7f2e60cb525

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00078871

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00075985/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 "Dostawa oleju opałowego do kotłów grzewczych w budynkach GOK, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Świerczowie oraz Szkoły Podstawowej w Dąbrowie w ilości 77 000 l"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00651107

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIM.271.07.2024.MH

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 254471,54 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa oleju opałowego do kotłów grzewczych w budynkach GCKiB w Świerczowie,, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Świerczowie oraz Szkoły Podstawowej w Dąbrowie w ilości 77 000 l”.
Szczegółowy opis odbiorców na których należy wystawiać faktury:
• Zespół Szkolno-Przedszkolny w Świerczowie
(Przedszkole)
ul. Szkolna 5, 46-112 Świerczów - dostawa do 9 000 l
NIP: 752-146-27-12
• Zespół Szkolno-Przedszkolny w Świerczowie
(Szkoła)
ul. Brzeska 28, 46-112 Świerczów - dostawa do 30 000 l
NIP: 752-146-27-12
• Szkoła Podstawowa w Dąbrowie
Dąbrowa, ul. Parkowa 4 - dostawa do 18 000 l
46-112 Świerczów
NIP: 752-13-54-939
• Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Świerczowie
ul. Brzeska 17, 46-112 Świerczów - dostawa do 3 000 l
NIP: 752-146-74-54
• Gmina Świerczów (jednostki podległe)
ul. Brzeska 48, 46-112 Świerczów - dostawa do 17 000 l
NIP: 752-13-59-210

UWAGA !
Dostarczona ilość paliwa fakturowana będzie w litrach rzeczywistych.
Podstawowe parametry oleju opałowego
- wartość opałowa min. 42,6 MJ/kg
- gęstość max. 0,860 kg/l
- temperatura zapłonu powyżej 56° C
- zawartość siarki max. 0,10%

4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3,71 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4,10 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3,71 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EUROSPED PALIWA SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 626 285 95 19

7.3.3) Ulica: DWORSKA 6

7.3.4) Miejscowość: BYTOM

7.3.5) Kod pocztowy: 41-902

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 285670,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-16 do 2025-12-31
2025-01-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy