Wykonania robót budowlanych polegających na instalacji fotowoltaicznej w ramach zadania pn. „Modernizacja systemu ogrzewania w budynku Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Świdnicy”
Powiat Świdnicki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00286507
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00286507/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-03 13:41
- Lokalizacja
- Świdnica, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8f0a12c2-0e6d-11ee-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 8842369827
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00286507 z dnia 2023-07-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonania robót budowlanych polegających na instalacji fotowoltaicznej w ramach zadania pn. „Modernizacja systemu ogrzewania w budynku Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Świdnicy”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Świdnicki
1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Świdnicy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718308
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Marii Skłodowskiej - Curie 7
1.5.2.) Miejscowość: Świdnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-100
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiat.swidnica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.swidnica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonania robót budowlanych polegających na instalacji fotowoltaicznej w ramach zadania pn. „Modernizacja systemu ogrzewania w budynku Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Świdnicy”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8f0a12c2-0e6d-11ee-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00286507
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00030075/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Wykonania robót budowlanych polegających na instalacji fotowoltaicznej w ramach zadania pn. „Modernizacja systemu ogrzewania w budynku Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Świdnicy”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00264392
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-af3c1c28-cdff-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WI.272.11.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 38764,71 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres prac do wykonania obejmuje przede wszystkim:
1) budowę i montaż instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku o mocy 9.89 kWp, w tym montaż paneli fotowoltaicznych, falownika oraz okablowania i systemem monitoringu on-line,
2) budowę przyłącza kablowego niskiego napięcia,
3) modernizację rozdzielni głównej RG,
4) przygotowanie pokrycia dachowego do montażu paneli,
5) montaż paneli na dachu budynku na podkonstrukcji/uchwytach jak dla dachu spadzistego o odpowiednim pokryciu,
6) objęcie paneli ochroną odgromową,
7) montaż zabezpieczeń przeciwpożarowych i ochronnych od porażeń,
8) zgłoszenie wykonanej instalacji fotowoltaicznej do Zakładu Energetycznego i jej uruchomienie,
9) uzyskanie w imieniu Zamawiającego wszelkich zgłoszeń, zawarcia stosownych umów oraz podjęcie wszelkich niezbędnych czynności do zgodnego z umową wprowadzania nadwyżek wyprodukowanej energii do zewnętrznej sieci energetycznej (Tauron Dystrybucja).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
09332000-5 - Instalacje słoneczne
45261215-4 - Pokrywanie dachów panelami ogniw słonecznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 60000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 60000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CALOR Marek Kułakowski, Olga Lęcznar spółka cywilna, ul. Armii Krajowej 16, 57-400 Nowa Ruda
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8851641252
7.3.3) Ulica: Armii Krajowej 16
7.3.4) Miejscowość: Nowa Ruda
7.3.5) Kod pocztowy: 57-400
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-06-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 60000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-07-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |