„Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Serokomla wraz z OZE – fotowoltaika” oraz „Poprawa dostępności Urzędu Gminy Serokomla dla osób ze szczególnymi potrzebami”

GMINA SEROKOMLA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00286539
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00286539/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-07-03 13:47
Lokalizacja
Serokomla, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cbd1dd3b-b28b-11ed-9236-36fed59ea7dd
Identyfikator
8252080037
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie stolarki budowlanejTynkowanieRoboty elewacyjneWykonywanie pokryć dachowychRoboty instalacyjne w budynkachInstalowanie centralnego ogrzewaniaInne instalacje elektryczneInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychRoboty instalacyjne elektryczneWykonywanie konstrukcji dachowychPokrywanie podłóg i ścianRoboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

3 przyznane

IRENEUSZ PRZEŹDZIAKŁuków, PL · lot 0
1 269 043,89 PLN
PIOTR SZEWCZUKPlaterów, PL · lot 1
2 925 300 PLN
PRZEMYSŁAW DYBCIAKSięciaszka Trzecia 11,, PL · lot 2
1 458 996,48 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00286539 z dnia 2023-07-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Serokomla wraz z OZE – fotowoltaika” oraz „Poprawa dostępności Urzędu Gminy Serokomla dla osób ze szczególnymi potrzebami”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SEROKOMLA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582470

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Warszawska 21

1.5.2.) Miejscowość: Serokomla

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-413

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.7.) Numer telefonu: 257554502

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gminaserokomla.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugserokomla.bip.lubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cbd1dd3b-b28b-11ed-9236-36fed59ea7dd

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Serokomla wraz z OZE – fotowoltaika” oraz „Poprawa dostępności Urzędu Gminy Serokomla dla osób ze szczególnymi potrzebami”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cbd1dd3b-b28b-11ed-9236-36fed59ea7dd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00286539

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00014783/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Serokomla wraz z OZE

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00112288

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.3.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 4524108,21 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Termomodernizacja budynku Urzędu Gminy Serokomla:
Zakres robót obejmuje m.in.:
Termomodernizacja budynku:
‒ wymiana drewnianej stolarki okiennej;
‒ wymiana drewnianej stolarki drzwiowej;
‒ ocieplenie stropodachu wentylowanego granulatem z wełny mineralnej gr. 15 cm po uleżeniu wraz z remontem pokrycia dachowego papą termozgrzewalną oraz remontem systemu odwodnienia połaci dachowej i kominów ponad dachem;
‒ docieplenie ścian styropianem gr. 15cm oraz wełną mineralną gr. 15 cm;
‒ docieplenie ścian piwnicznych/fundamentowych oraz w strefie cokołu polistyrenem XPS o gr. 12 cm;
‒ wykonanie tynków cienkowarstwowych;
‒ wykonanie remontu murów oporowych, wsypu opału, zadaszeń oraz schodów wejściowych;
Modernizacja instalacji c.o. w budynku Urzędu Gminy:
‒ wykonanie instalacji c.o. z rur pp-r stabi/stal zaciskana,
‒ montaż grzejników z zaworami termostatycznymi,
‒ montaż armatury,
‒ wykonanie izolacji termicznej instalacji,
‒ wykonanie prób i uruchomienie instalacji,
Branża elektryczna:
‒ wymiana opraw oświetleniowych żarowych i świetlówkowych na oprawy typu led,
‒ instalacje fotowoltaiczna o mocy 14,40 kWp
‒ instalacja odgromowa

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45410000-4 - Tynkowanie

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.5.) Wartość części: 1269043,89 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Termomodernizacja budynku Zespołu Szkół w Serokomli:
Zakres robót obejmuje m.in.
‒ wymiana stolarki okiennej;
‒ wymiana stolarki drzwiowej zewnętrznej;
‒ docieplenie ścian styropianem gr. 15cm;
‒ docieplenie ścian fundamentowych w strefie cokołu polistyrenem XPS o gr. 12 cm;
‒ docieplenie stropu nad ostatnią kondygnacją
‒ wymiana częściowa pokrycia dachowego
‒ wykonanie tynków cienkowarstwowych;
‒ wykonanie remontu schodów zewnętrznych
‒ wymiana balustrad na pochylniach
‒ rozbiórka opasek betonowych i wykonanie nowych z kostki betonowej
Wymiana instalacji CO w budynku głównym Szkoły i szatni oraz kuchni:
‒ instalacja centralnego ogrzewania wykonana z rur stalowych ocynkowanych zewnętrznie, łączonych na kszałtki stalowe zaprasowywane,
‒ grzejniki stalowe płytowe z wbudowanymi zaworami termostatycznymi z nastawą wstępną oraz grzejniki stalowe płytowe i grzejniki członowe aluminiowe.
Branża elektryczna:
‒ wymiana opraw oświetleniowych żarowych i świetlówkowych na oprawy typu led,
‒ instalacje fotowoltaiczna o mocy 15,3+19,8 kWp,
‒ instalacja odgromowa

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

4.5.5.) Wartość części: 2925300,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Krzówce:
Zakres robót obejmuje m.in.:
‒ wymiana stolarki okiennej;
‒ wymiana stolarki drzwiowej zewnętrznej;
‒ docieplenie ścian styropianem gr. 15cm oraz wełną mineralną także gr. 15 cm;
‒ wykonanie tynków cienkowarstwowych;
‒ wykonanie wymiany pokrycia dachowego wraz z systemem odwodnienia połaci dachowych
‒ przebudowa i remont schodów i pochylni do budynku
‒ rozbiórka opasek betonowych i wykonanie nowych z kostki betonowej
Branża elektryczna:
‒ wymiana opraw oświetleniowych żarowych i świetlówkowych na oprawy typu led,
‒ instalacje fotowoltaiczna o mocy 16,2 kWp,
‒ instalacja odgromowa

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.5.) Wartość części: 1458996,48 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Poprawa dostępności Urzędu Gminy Serokomla dla osób ze szczególnymi potrzebami
Zakres robót obejmuje m.in.:
‒ rozbiórka posadzki z wykładziny rulonowej;
‒ poszerzenie otworów w ściankach działowych wewnętrznych;
‒ demontaż stolarki drzwiowej;
‒ wykonanie posadzek antypoślizgowych w komunikacji budynku;
‒ montaż nowej stolarki drzwiowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.5.) Wartość części: 136000,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 12

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 12

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1269043,89 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4280400,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1269043,89 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: IRPOL Ireneusz Przeździak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8251716148

7.3.3) Ulica: Trzaskoniec

7.3.4) Miejscowość: Łuków

7.3.5) Kod pocztowy: 21-400

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-04-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1269043,89 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 17 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 11

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2925300,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6014700,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2925300,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „PIOTRAS” Piotr Szewczuk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 4960063444

7.3.3) Ulica: Zachodnia

7.3.4) Miejscowość: Plateróe

7.3.5) Kod pocztowy: 08-210

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-04-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2925300,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 17 miesiące

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1458996,48 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1458996,48 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1458996,48 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Mon-Plast Przemysław Dybciak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8252103063

7.3.4) Miejscowość: Sięciaszka Trzecia

7.3.5) Kod pocztowy: 21-400

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-04-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1458996,48 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 17 miesiące

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Art. 255 pkt 3 ustawy Pzp stanowi, iż zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeśli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

2023-07-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane