Wykonania robót budowlanych polegających na instalacji fotowoltaicznej w ramach zadania pn. „Modernizacja systemu ogrzewania w budynku Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Świdnicy”

Powiat Świdnicki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00286587
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00286587/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-07-03 13:55
Lokalizacja
Świdnica, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e4aaba03-09d2-11ee-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
8842369827
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne elektryczneSłoneczne moduły fotoelektryczneInstalacje słonecznePokrywanie dachów panelami ogniw słonecznych

Wykonawcy

1 przyznane

CALOR MAREK KUŁAKOWSKI, OLGA LĘCZNAR SPÓŁKA CYWILNANowa Ruda, PL · lot 0
60 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00286587 z dnia 2023-07-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonania robót budowlanych polegających na instalacji fotowoltaicznej w ramach zadania pn. „Modernizacja systemu ogrzewania w budynku Szkolnego Schroniska Młodzieżowego
w Świdnicy”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Świdnicki

1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Świdnicy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718308

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Marii Skłodowskiej - Curie 7

1.5.2.) Miejscowość: Świdnica

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-100

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiat.swidnica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.swidnica.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonania robót budowlanych polegających na instalacji fotowoltaicznej w ramach zadania pn. „Modernizacja systemu ogrzewania w budynku Szkolnego Schroniska Młodzieżowego
w Świdnicy”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e4aaba03-09d2-11ee-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00286587

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00030075/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Modernizacja sytemu ogrzewania w budynku Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Świdnicy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00257151

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-af3c1c28-cdff-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WI.272.11.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 38764,71 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres prac do wykonania w ramach przedmiotu umowy obejmuje przede wszystkim:
1) budowę i montaż instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku o mocy 9.89 kWp, w tym montaż paneli fotowoltaicznych, falownika oraz okablowania i systemem monitoringu on-line,
2) budowę przyłącza kablowego niskiego napięcia,
3) modernizację rozdzielni głównej RG,
4) przygotowanie pokrycia dachowego do montażu paneli,
5) montaż paneli na dachu budynku na podkonstrukcji/uchwytach jak dla dachu spadzistego o odpowiednim pokryciu,
6) objęcie paneli ochroną odgromową,
7) montaż zabezpieczeń przeciwpożarowych i ochronnych od porażeń,
8) zgłoszenie wykonanej instalacji fotowoltaicznej do Zakładu Energetycznego i jej uruchomienie,
9) uzyskanie w imieniu Zamawiającego wszelkich zgłoszeń, zawarcia stosownych umów oraz podjęcie wszelkich niezbędnych czynności do zgodnego z umową wprowadzania nadwyżek wyprodukowanej energii do zewnętrznej sieci energetycznej (Tauron Dystrybucja).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

09332000-5 - Instalacje słoneczne

45261215-4 - Pokrywanie dachów panelami ogniw słonecznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 60000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 60000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 60000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CALOR Marek Kułakowski, Olga Lęcznar spółka cywilna, ul. Armii Krajowej 16, 57-400 Nowa Ruda

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8851641252

7.3.3) Ulica: Armii Krajowej 16

7.3.4) Miejscowość: Nowa Ruda

7.3.5) Kod pocztowy: 57-400

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-06-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 60000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-07-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane