Sukcesywne dostawy produktów mleczarskich w miejscowościach: Wołów, Stary Wołów i Lubiąż w 2023 roku.
Gmina Wołów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00286595
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-07-03 13:56
- Lokalizacja
- Wołów, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9880177496
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty mleczarskie
Wykonawcy
4 przyznane
SPÓŁKA CYWILNA"DAMAR II"-BOŻENA I DANUTA KUŁAGA55-300 Środa Śl., PL
91 368 PLNSPÓŁKA CYWILNA"DAMAR II"-BOŻENA I DANUTA KUŁAGA55-300 Środa Śl., PL
66 710,1 PLNSPÓŁKA CYWILNA"DAMAR II"-BOŻENA I DANUTA KUŁAGA55-300 Środa Śl., PL
21 277,01 PLNSPÓŁKA CYWILNA"DAMAR II"-BOŻENA I DANUTA KUŁAGA55-300 Środa Śl., PL
30 222,14 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.