Remont łazienek w Szkole Podstawowej nr 2 im. Ignacego Łukasiewicza przy Al. Armii Krajowej 81 05-200 Wołomin

Gmina Wołomin

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00286649
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00286649/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-07-03 14:06
Lokalizacja
Wołomin, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-29b85a85-e41f-11ed-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
1251333722
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweKładzenie płytekRoboty malarskie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00286649 z dnia 2023-07-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont łazienek w Szkole Podstawowej nr 2 im. Ignacego Łukasiewicza przy Al. Armii Krajowej 81 05-200 Wołomin

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wołomin

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269640

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Ogrodowa 4

1.5.2.) Miejscowość: Wołomin

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-200

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wolomin.org.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wolomin.org

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/wolomin

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont łazienek w Szkole Podstawowej nr 2 im. Ignacego Łukasiewicza przy Al. Armii Krajowej 81 05-200 Wołomin

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-29b85a85-e41f-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00286649

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00026466/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Szkoła Podstawowa Nr 2 – modernizacja łazienek

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00193594

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.18.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamawiający zleca, a Wykonawca przyjmuje do wykonania remont łazienek w Szkole Podstawowej nr 2 im. Ignacego Łukasiewicza przy Al. Armii Krajowej 81 05-200 Wołomin w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Szkoła Podstawowa nr 2 – modernizacja łazienek”.

2. Zakres realizacji przedmiotu umowy obejmuje roboty budowlane objęte przedmiarem stanowiącym załącznik nr 1b oraz dokumentacją stanowiąca załącznik nr 1a do specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej „SWZ”, tj.:
1) remont łazienki męskiej I piętro,
2) remont łazienki damskiej I piętro,
3) remont łazienki damskiej łącznik,
4) remont łazienki męskiej łącznik,
5) remont łazienki personelu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45431000-7 - Kładzenie płytek

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art 255 pkt 7) przywołanej na wstępie ustawy Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli Wykonawca uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego .
Uzasadnienie faktyczne unieważnienia postępowania– W dniu 19.06.2023r Wykonawca oświadczył , iż odstępuje ( uchyla się ) od podpisania umowy w ww. postepowaniu. Zamawiający nie może skorzystać z art. 263 ustawy Pzp, ponieważ oferta Wykonawcy była jedyną oferta złożoną w postępowaniu , dlatego unieważnia postępowanie.
2023-07-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane