Opracowanie dokumentacji projektowej na potrzeby termomodernizacji budynków komunalnych z podziałem na 7 części

Miasto Poznań - Urząd Miasta Poznania

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00286721
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-07-03 14:21
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
2090001440
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projektowania architektonicznegoUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

5 przyznanych

ADAM DZIAMSKIPoznań, PL
148 000 PLN
AKINT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
178 965 PLN
WOJCIECH ŁOSYKZielona Góra, PL
98 400 PLN
AKINT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
178 965 PLN
ARTMOST S.C.Poznań, PL
129 150 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.