"Przebudowa drogi powiatowej nr 1924 R Kobyle - Łęki Strzyżowskie w km 0+000 - 0+950."
POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W STRZYŻOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00286806
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00286806/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-03 14:37
- Lokalizacja
- Strzyżów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a1f33eba-eef3-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 8191510169
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00286806 z dnia 2023-07-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Przebudowa drogi powiatowej nr 1924 R Kobyle - Łęki Strzyżowskie w km 0+000 - 0+950."
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W STRZYŻOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370488207
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Łukasiewicza 33
1.5.2.) Miejscowość: Strzyżów
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-100
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.7.) Numer telefonu: 172761932
1.5.8.) Numer faksu: 172761932
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzd@strzyzow.un.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.pzd.strzyzowski.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.pzd.strzyzowski.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Wykonywanie obowiązków zarządcy dróg powiatowych w rozumieniu przepisów ustawy o drogach publicznych.
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Przebudowa drogi powiatowej nr 1924 R Kobyle - Łęki Strzyżowskie w km 0+000 - 0+950."2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a1f33eba-eef3-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00286806
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00074818/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Przebudowa drogi powiatowej nr 1924R Kobyle - Łęki Strzyżowskie w km 0+000-0+950.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
PROW 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00208216
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZD.261.2.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest : Przebudowa drogi powiatowej nr 1924 R Kobyle – Łęki Strzyżowskie w km 0+000 – 0+950 w miejscowości Kobyle. Zakres prac obejmuje: roboty przygotowawcze, roboty ziemne i rozbiórkowe, wykonanie odwodnienia korpusu drogowego poprzez przebudowę przepustów pod koroną drogi oraz odmulanie rowów, wykonanie chodnika z elementami odwodnienia na długości ok.180 mb, wykonanie robót w zakresie podbudowy i nawierzchni w obrębie odbudowywanego odcinka drogi na długości 950 mb., montaż elementów brd, uzupełnienie poboczy kruszywem łamanym, roboty wykończeniowe i porządkowe. Szczegółowy zakres robót określa przedmiar robót, wzór kosztorysu ofertowego oraz STWiORB, które stanowią załączniki do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1817914,06 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2223109,90 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1817914,06 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RBDiM w Krośnie Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6842014744
7.3.4) Miejscowość: Krosno
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-06-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1817914,06 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
| 2023-07-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |