Wykonanie operatów szacunkowych wraz z dokumentacją fotograficzną kolorową (6 części) – edycja 3/23
Gmina Miejska Kraków - Urząd Miasta Krakowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00286851
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-07-03 14:49
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6761013717
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi biegłych
Wykonawcy
6 przyznanych
JANUSZ PAŃCZYKKraków, PL
10 056 PLNJANUSZ PAŃCZYKKraków, PL
10 894 PLNJANUSZ PAŃCZYKKraków, PL
10 056 PLNJANUSZ PAŃCZYKKraków, PL
9637 PLNJANUSZ PAŃCZYKKraków, PL
8380 PLNJANUSZ PAŃCZYKKraków, PL
9438 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.