Założenie bazy BDOT500 i GESUT dla obszaru BDOT500 i GESUT dla obszaru miasta i gminy Tłuszcz
POWIAT WOŁOMIŃSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00286934
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-07-03 15:16
- Lokalizacja
- Wołomin, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 1250940609
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi sporządzania mapUsługi gromadzenia oraz scalania danychUsługi bazy danych
Wykonawcy
1 przyznane
GEO-SKAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
49 200 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.