„ Dostawa kwiatów jednorocznych i wieloletnich do obsadzenia rabat kwiatowych, klombów oraz kwietników na terenie miasta Koszalina z podziałem na 21 zadań – część I.”
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00287797
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-07-04 10:24
- Lokalizacja
- Koszalin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6690505783
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Żywe rośliny, bulwy, korzenie, sadzonki i rozsady
Wykonawcy
21 przyznanych
ANNA MENDLA-OLEKSOWICZZębowice, PL
123 336 PLNANNA MENDLA-OLEKSOWICZZębowice, PL
123 336 PLNANNA MENDLA-OLEKSOWICZZębowice, PL
123 336 PLNANNA MENDLA-OLEKSOWICZZębowice, PL
123 336 PLNANNA MENDLA-OLEKSOWICZZębowice, PL
123 336 PLNANNA MENDLA-OLEKSOWICZZębowice, PL
123 336 PLNANNA MENDLA-OLEKSOWICZZębowice, PL
123 336 PLNANNA MENDLA-OLEKSOWICZZębowice, PL
123 336 PLNANNA MENDLA-OLEKSOWICZZębowice, PL
123 336 PLNANNA MENDLA-OLEKSOWICZZębowice, PL
123 336 PLNANNA MENDLA-OLEKSOWICZZębowice, PL
123 336 PLNANNA MENDLA-OLEKSOWICZZębowice, PL
123 336 PLNANNA MENDLA-OLEKSOWICZZębowice, PL
123 336 PLNANNA MENDLA-OLEKSOWICZZębowice, PL
123 336 PLNANNA MENDLA-OLEKSOWICZZębowice, PL
123 336 PLNANNA MENDLA-OLEKSOWICZZębowice, PL
123 336 PLNANNA MENDLA-OLEKSOWICZZębowice, PL
123 336 PLNANNA MENDLA-OLEKSOWICZZębowice, PL
123 336 PLNANNA MENDLA-OLEKSOWICZZębowice, PL
123 336 PLNANNA MENDLA-OLEKSOWICZZębowice, PL
123 336 PLNANNA MENDLA-OLEKSOWICZZębowice, PL
123 336 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.