Dostawa sprzętu laboratoryjnego – komory laminarne, inkubatory, wirówki, miniwirówki
Międzynarodowy Instytut Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00287824
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-07-04 10:30
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5262278704
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)Sprzęt biomedycznyInkubatoryWirówki laboratoryjne i akcesoria
Wykonawcy
3 przyznane
ALAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
360 866,01 PLNALAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
360 866,01 PLNMERAZET SPÓŁKA AKCYJNAPoznań, PL
95 940 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.