Sukcesywna dostawa (wg potrzeb) artykułów spożywczych dla Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Piekarach Śląskich.
MIEJSKI OŚRODEK POMOCY RODZINIE W PIEKARACH ŚLĄSKICH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00287927
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-07-04 10:50
- Lokalizacja
- Piekary Śląskie, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 4980108463
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
Wykonawcy
7 przyznanych
KATARZYNA NOLEWAJKAPIEKARY ŚLĄSKIE, PL
29 319,6 PLNKATARZYNA NOLEWAJKAPIEKARY ŚLĄSKIE, PL
29 319,6 PLNKATARZYNA NOLEWAJKAPIEKARY ŚLĄSKIE, PL
29 319,6 PLN"MASARNIA BOROWE" J.B. PLUTA SPÓŁKA JAWNAWęglowice, PL
12 093,8 PLNADAM NOLEWAJKAPiekary Śląskie, PL
7313 PLNKATARZYNA NOLEWAJKAPIEKARY ŚLĄSKIE, PL
29 319,6 PLNKATARZYNA NOLEWAJKAPIEKARY ŚLĄSKIE, PL
29 319,6 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.