REMONT POMIESZCZEŃ W BUDYNKU ZESPOŁU SZKÓŁ EKONOMICZNO-OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH
ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNO-OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00288085
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00288085/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-04 11:23
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fcbdb661-0b4e-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 8992169159
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty remontowe i renowacyjne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00288085 z dnia 2023-07-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
REMONT POMIESZCZEŃ W BUDYNKU ZESPOŁU SZKÓŁ EKONOMICZNO-OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNO-OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH
1.3.) Oddział zamawiającego: Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogólnokształcących
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000184796
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Drukarska 50
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 53-312
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@edu.drukarska.net
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.drukarska.net
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://prudenspdp.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
REMONT POMIESZCZEŃ W BUDYNKU ZESPOŁU SZKÓŁ EKONOMICZNO-OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fcbdb661-0b4e-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00288085
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00262751
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/TPW1/01/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
REMONT POMIESZCZEŃ W BUDYNKU ZESPOŁU SZKÓŁ EKONOMICZNO-OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający odrzucił jedyną ofertę złożoną w postępowaniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 6) ustawy pzp, ponieważ nie została sporządzona lub przekazana w sposób zgodny z wymaganiami technicznymi oraz organizacyjnymi sporządzania lub przekazywania ofert przy użyciu środków komunikacji elektronicznej określonymi przez zamawiającego.Zamawiający dokonał weryfikacji złożonego poprzez platformę zakupową pliku „OFERTA_2” przy pomocy 4 różnych rozwiązań: Szafir 2.0, ProCerum SmartSign, Pem Heart Signature oraz weryfikacjapodpisu.pl. Każde z nich dało negatywny wynik weryfikacji wskazując, że plik nie zawiera żadnego podpisu.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2023-07-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |