DOSTAWA, MONTAŻ, URUCHOMIENIE RADAROWYCH WYŚWIETLACZY PRĘDKOŚCI NA TERENIE GMINY MIASTO SOCHACZEW WRAZ Z WYKONANIEM PRZYŁĄCZY ZASILAJĄCYCH Z ISTNIEJĄCEGO OŚWIETLENIA ULICZNEGO

GMINA MIASTO SOCHACZEW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00288188
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00288188/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-07-04 11:43
Lokalizacja
Sochaczew, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0c1a2894-051f-11ee-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
8371691451
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie znaków drogowychDrogowe urządzenia kontrolne, bezpieczeństwa lub sygnalizacyjneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00288188 z dnia 2023-07-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
DOSTAWA, MONTAŻ, URUCHOMIENIE RADAROWYCH WYŚWIETLACZY PRĘDKOŚCI NA TERENIE GMINY MIASTO SOCHACZEW WRAZ Z WYKONANIEM PRZYŁĄCZY ZASILAJĄCYCH Z ISTNIEJĄCEGO
OŚWIETLENIA ULICZNEGO

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTO SOCHACZEW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148644

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. 1 Maja 16

1.5.2.) Miejscowość: Sochaczew

1.5.3.) Kod pocztowy: 96-500

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL926 - Żyrardowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@sochaczew.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sochaczew.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://sochaczew.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

DOSTAWA, MONTAŻ, URUCHOMIENIE RADAROWYCH WYŚWIETLACZY PRĘDKOŚCI NA TERENIE GMINY MIASTO SOCHACZEW WRAZ Z WYKONANIEM PRZYŁĄCZY ZASILAJĄCYCH Z ISTNIEJĄCEGO
OŚWIETLENIA ULICZNEGO

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0c1a2894-051f-11ee-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00288188

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00074820/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Dostawa, montaż, uruchomienie radarowych wyświetlaczy prędkości na terenie Gminy Miasto Sochaczew wraz z wykonaniem przyłączy zasilających z istniejącego oświetlenia ulicznego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko 2014-2020. Oś Priorytetowa III – Rozwój sieci drogowej TEN-T i transportu multimodalnego. Działanie 3.1 – Rozwój drogowej i lotniczej sieci TEN-T

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00251760

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP. 272.1.9.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest montaż radarowych wyświetlaczy prędkości na terenie Gminy Miasto Sochaczew w poniższych lokalizacjach:
• ul. Staszica w rejonie Szkoły Podstawowej nr 4 - droga powiatowa
• ul. Staszica w rejonie Szkoły Podstawowej nr 6 - droga powiatowa
• ul. Olimpijska w rejonie miejskich obiektów sportowych - droga gminna
• ul. Gawłowska w rejonie Środowiskowego Domu Samopomocy z siedzibą przy
ul. Zamkowej - droga powiatowa
• ul. Batalionów Chłopskich w rejonie szpitala powiatowego - droga gminna
• ul. Warszawska w rejonie stadionu miejskiego - droga gminna

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34996000-5 - Drogowe urządzenia kontrolne, bezpieczeństwa lub sygnalizacyjne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu wpłynęły następujące oferty :

WIELOBRANŻOWE PRZEDSIĘBIORSTWO 3 D Sp. z o.o.
Kościuszki 27A
85-079 Bydgoszcz Cena ofertowa - 364 719,60 zł
Okres gwarancji jakości i rękojmi - 72 miesiące

TIOMAN GROUP Sp. z o. o.
Ostaszewo 57E
87-148 Łysomice Cena ofertowa - 309 099,00 zł
Okres gwarancji jakości i rękojmi - 66 miesięcy

W przedmiotowym postępowaniu cena oferty najkorzystniejszej znacznie przekracza możliwości finansowe Zamawiającego, który zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 251 654,06 zł, zaś cena oferty najkorzystniejszej wynosi 364 719,60 zł.

Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia objętego przedmiotową procedurą do ceny oferty najkorzystniejszej.
2023-07-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane