Modernizacja ogólnodostępnej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej poprzez wymianę nawierzchni trawiastej na boisku piłkarskim w Skale
GMINA SKAŁA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00288690
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00288690/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-07-04 13:08
- Lokalizacja
- Skała, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d198098e-0c21-11ee-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 6771024094
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00288690 z dnia 2023-07-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja ogólnodostępnej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej poprzez wymianę nawierzchni trawiastej na boisku piłkarskim w Skale
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SKAŁA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555602
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 29
1.5.2.) Miejscowość: Skała
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-043
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: 12-389-10-98
1.5.8.) Numer faksu: 12-389-10-98 wew. 104
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: skala@skala.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.skala.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d198098e-0c21-11ee-9355-06954b8c6cb91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja ogólnodostępnej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej poprzez wymianę nawierzchni trawiastej na boisku piłkarskim w Skale2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d198098e-0c21-11ee-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00288690
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00049609/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Modernizacja ogólnodostępnej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej poprzez wymianę nawierzchni trawiastej na boisku piłkarskim w Skale
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00263406
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BR.271.I.2.2023.DB
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1. Przedmiotem zamówienia jest „Modernizacja ogólnodostępnej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej poprzez wymianę nawierzchni trawiastej na boisku piłkarskim w Skale”.
Zadanie dotyczy wymiany nawierzchni istniejącego boiska trawiastego na nową nawierzchnię trawiastą w rolce na boisku piłkarskim w Skale, ul. Sportowa 2. Powierzchnia boiska wynosi 6000,00 m2, powierzchnia wykonania nowej nawierzchni 6825,00 m2 (105 m x 65 m). Całość zamierzenia inwestycyjnego zakłada przeprowadzenie następujących robót budowlanych:
- demontaż bramek,
- roboty pomiarowe i wytyczenie strefy boiska,
- oczyszczenie terenu,
- zdjęcie warstwy humusu z darnią,
- sprawdzenie i uzupełnienie istniejącej podbudowy dla nowej nawierzchni trawiastej materiałem, który pozwoli na utrzymanie odpowiedniej przepuszczalności i chłonności wodnej,
- wykonanie warstwy wegetacyjnej,
- rozłożenie nawierzchni trawiastej rolowanej,
- wykonanie prac pielęgnacyjnych nawierzchni trawiastych z uwzględnieniem wysiewu nawozów mineralnych,
- w okresie trwania gwarancji: wykonanie wertykulacji i aeracji na wiosnę, wertykulacji na jesień oraz minimum dwa nawożenia w trakcie sezonu.
- prace porządkowe,
- ponowny montaż bramek,
- wykonanie i montaż tablicy informacyjnej (wymiary i treść - według wzoru uzgodnionego z Zamawiającym),
Szczegółowy zakres robót określa Przedmiar oraz Dokumentacja Budowlana, które stanowią załączniki do niniejszego SIWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45236119-7 - Naprawa boisk sportowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający zgodnie z art. 255 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2021 r. poz. 1129, 1598, 2054, 2269, z 2022 r. poz. 25 ze zm.) unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego ze względu na to, że nie została złożona żadna oferta.| 2023-07-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |