Dostawa talonów (bonów) żywnościowych oraz podarunkowych dla Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Starogardzie Gdańskim
MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00079541
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00079541/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-01-30 15:07
- Lokalizacja
- Starogard Gdański, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-eb2ef559-2ac4-4818-8ec5-b173a5a22b96
- Identyfikator
- 5921570077
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00079541 z dnia 2025-01-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa talonów (bonów) żywnościowych oraz podarunkowych dla
Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Starogardzie Gdańskim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ
1.3.) Oddział zamawiającego: w Starogardzie Gdańskim
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 002841092
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Jana Pawła II 6
1.5.2.) Miejscowość: Starogard Gdański
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-200
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mops.starogard.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.mops.starogard.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.platformazakupowa.pl/starogard_gdanski1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa talonów (bonów) żywnościowych oraz podarunkowych dlaMiejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Starogardzie Gdańskim
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eb2ef559-2ac4-4818-8ec5-b173a5a22b96
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00079541
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00025657/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa talanów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00653140
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.14D.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa w 2025 roku talonów (bonów) dla osób korzystających ze:
1) świadczeń pomocy społecznej,
2) świadczeń rodzinnych oraz alimentacyjnych.
2. Szacowana wartość zamówionych talonów 175.000,00 zł (minimum 80.000,00 zł), w tym:
1) żywnościowe do kwoty 160.000,00 zł o nominale 10 zł,
2) podarunkowe do kwoty 15.000,00 zł o nominale 20 lub 50 zł;
za które klienci ośrodka będą nabywać artykuły spożywcze lub przemysłowe, w punktach wskazanych przez Wykonawcę na terenie miasta Starogard Gdański.
3. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia liczby zamawianych talonów i nie będzie ponosił ujemnych skutków finansowych z tym związanych.
4. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zwiększenia liczby zamawianych talonów.
5. Klienci MOPS za talony nabywać będą wyłącznie artykuły spożywczo-przemysłowe. Niedopuszczalne jest wydawanie za talony papierosów i alkoholu, w tym piwa.
6. Talony powinny być zabezpieczone przed podrobieniem.
7. Talony powinny posiadać termin ważności oraz kolejny numer identyfikacyjny.
8. Talony powinny być ponumerowane kolejno w każdej dostawie.
9. Wykonawca zobowiązany jest do umożliwienia realizacji talonów w minimum sześciu sklepach, w tym minimum trzech spożywczych oraz trzech przemysłowych na terenie miasta Starogard Gdański, czynnych minimum 8 godzin dziennie w przedziale od 7:00 do 19:00 w dni powszednie oraz minimum 4 godziny w przedziale od 8:00 do 14:00 w soboty. Pod pojęciem punktów spożywczych oraz sklepów przemysłowych Zamawiający rozumie również supermarkety i dyskonty.
10. Talony dostarczane będą do siedziby Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, al. Jana Pawła II 6, 83-200 Starogard Gdański, jako odbiorcy talonów.
11. Talony nie będą wymagały cięcia, stemplowania i podpisywania przez Zamawiającego.
12. Na talonach Wykonawca zamieści zapis: „ZAKAZ SPRZEDAŻY WYROBÓW TYTONIOWYCH I ALKOHOLOWYCH”.
13. Minimalny okres ważności talonów: do 31.03.2026 r.
14. Pierwsza ilość i termin dostawy talonów nastąpi w terminie uzgodnionym po podpisaniu umowy.
15. Podstawą odbioru każdej partii przedmiotu dostawy będzie protokół odbioru sporządzony przy odbiorze dostawy.
16. Wykonawca dostarczy talony do siedziby Zamawiającego w terminie 2 dni roboczych od dnia otrzymania zamówienia.
17. W przypadku dostarczenia talonów niezgodnych ze specyfikacją lub wadliwych, Zamawiający zwróci niezgodny towar do Wykonawcy, a Wykonawca będzie zobowiązany do dostarczenia talonów zgodnych ze specyfikacją w ciągu 2 dni roboczych.
18. Wszelkie koszty związane z realizacją zamówienia (wydruk, transport, ubezpieczenie, dostawa, zwrot) do momentu odbioru protokolarnego przedmiotu zamówienia, pokrywa Wykonawca.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30199750-2 - Talony
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 177798,25 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 177798,25 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 177798,25 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pluxee Polska Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5222357343
7.3.3) Ulica: Rzymowskiego 53
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-697
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 177798,25 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-03 do 2025-12-31| 2025-01-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |