Zakup wraz z dostawą rękawiczek chirurgicznych, lateksowych, nitrylowych, gospodarczych oraz foliowych z podziałem na 12 zadań.
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Puławach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00289177
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-07-04 14:19
- Lokalizacja
- Puławy, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7162238942
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Rękawice chirurgiczneRękawice jednorazowe
Wykonawcy
12 przyznanych
MERCATOR MEDICAL SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL
42 508,8 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
108 459 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
139 536 PLNMERCATOR MEDICAL SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL
8030,88 PLNMERCATOR MEDICAL SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL
41 413,68 PLNMERCATOR MEDICAL SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL
10 670,4 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
1944 PLNMERCATOR MEDICAL SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL
6868,8 PLNZarys International Grup Sp. z o.o. Sp. k.Zabrze, PL
2157,84 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
2157,84 PLNZarys International Grup Sp. z o.o. Sp. k.Zabrze, PL
16 848 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
18 576 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.