Doświetlenie przejść dla pieszych na terenie Gminy Radzymin

GMINA RADZYMIN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00289258
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00289258/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-07-04 14:36
Lokalizacja
Radzymin, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1df13166-03a4-11ee-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
1251333745
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00289258 z dnia 2023-07-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Doświetlenie przejść dla pieszych na terenie Gminy Radzymin

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RADZYMIN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269700

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Tadeusza Kościuszki 2

1.5.2.) Miejscowość: Radzymin

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-250

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@radzymin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.radzymin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://radzymin.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Doświetlenie przejść dla pieszych na terenie Gminy Radzymin

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1df13166-03a4-11ee-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00289258

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00248026

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.14.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest doświetlenie przejść dla pieszych na terenie Gminy Radzymin.

Zakres prac obejmuje wykonanie robót budowlanych związanych z doświetleniem przejść dla pieszych na terenie Gminy Radzymin w następujących lokalizacjach:
1) Radzymin, ul. Konstytucji 3-go Maja przy nr 26
2) Radzymin, ul. Konstytucji 3-go Maja przy skrzyżowaniu z ul. Batorego
3) Radzymin, Aleja JP II przy skrzyżowaniu z ul. Falandysza
4) Radzymin, Aleja Armii Krajowej przy skrzyżowaniu z ul. Reymonta
5) Radzymin, Aleja JP II przy nr 18
6) Radzymin, Aleja JP II przy skrzyżowaniu z Aleją Armii Krajowej.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W myśl art. 255 pkt 3 przywołanej na wstępie ustawy, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba
że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
W wyznaczonym terminie składania ofert, to jest do dnia 21 czerwca 2023 roku, do godziny 10:00, zostały złożone następujące oferty:
1. ROW Marcin Kulaszewicz ul. Jeziorna 4G, 05-092 Łomianki - cena: 171 289,80 zł
2. Przedsiębiorstwo Budowy Sieci Energetycznych ELBIS ul. Poligonowa 41, 05-200 Leśniakowizna - cena: 169 740,00 ł
3. Przedsiębiorstwo Usługowo - Produkcyjne ,,EUROASFALT” Sp.z o.o. z/s w Olsztyn ul. Smętka 15/11 10-077 Olsztyn - cena: 259 776,00 zł
4. ELEKTRO-BUD Paweł Łazicki ul. Szczęśliwa 23, 05-270 Marki - cena: 179 703,00 zł.

Oferta z najniższą ceną 169 740,00 zł została złożona przez wykonawcę Przedsiębiorstwo Budowy Sieci Energetycznych ELBIS ul. Poligonowa 41, 05-200 Leśniakowizna.
Cena oferty przekracza kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający po przeanalizowaniu możliwości finansowych jednostki stwierdził, iż nie jest w stanie zwiększyć kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia, do wysokości ceny oferty złożonej przez Wykonawcę Przedsiębiorstwo Budowy Sieci Energetycznych ELBIS.
2023-07-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane