Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Udanin, dz. nr 312/32.

Gmina Udanin

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00289310
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00289310/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-07-04 14:46
Lokalizacja
Udanin, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-81bfa57b-0c33-11ee-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
9131500162
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00289310 z dnia 2023-07-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Udanin, dz. nr 312/32.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Udanin

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390648109

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kościelna 10

1.5.2.) Miejscowość: Udanin

1.5.3.) Kod pocztowy: 55-340

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: aleksandra.zastocka@udanin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.udanin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

platformazakupowa.pl/pn/udanin

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Udanin, dz. nr 312/32.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-81bfa57b-0c33-11ee-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00289310

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-07-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00008875/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Udanin, dz. nr 312/23

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00263379

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OS.271.1.6.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej w miejscowości Udanin, dz. nr 312/32. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w PFU oraz przedmiarze robót. W ramach realizacji zamówienia Wykonawca opracuje dokumentacje techniczną, uzyska niezbędne uzgodnienia i opinie oraz otrzyma decyzję pozwolenie na budowę - o ile będzie wymagana.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Brak złożonych ofert
2023-07-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane