Budowa dojazdu pożarowego nr 34 w leśnictwie Dębno.
NADLEŚNICTWO POŁCZYN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00079656
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00079656/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-01-30 15:24
- Lokalizacja
- Połczyn-Zdrój, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d236abca-60ae-45c0-b906-0e914eaba008
- Identyfikator
- 6720007499
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00079656 z dnia 2025-01-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa dojazdu pożarowego nr 34 w leśnictwie Dębno.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO POŁCZYN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330044281
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Szczecinecka 12
1.5.2.) Miejscowość: Połczyn-Zdrój
1.5.3.) Kod pocztowy: 78-320
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: polczyn@szczecinek.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://polczyn.szczecinek.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d236abca-60ae-45c0-b906-0e914eaba0081.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarka leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa dojazdu pożarowego nr 34 w leśnictwie Dębno.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d236abca-60ae-45c0-b906-0e914eaba008
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00079656
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00285019/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Budowa dojazu pożarowego nr 34 w leśnictwie Dębno - etap 1
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00519329
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: S.270.1.3.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie leśnej wewnętrznej drogi głównej – dojazdu pożarowego nr 34 w leśnictwie Dębno, które obejmują między innymi: budowę dojazdu pożarowego o długości odcinka 2,22 km od 0+000 km do 2+220 km i nominalnej szerokości 3,5 m o nawierzchni z żelbetowych, ażurowych płyt drogowych na podbudowie z betonu kruszonego, drogowego kruszywa łamanego oraz podsypce piaskowej wraz ze skrzyżowaniami, mijankami, miejscami składowania drewna (składnicami), rowami odwadniającymi, zjazdami na inne drogi leśne oraz zjazdem na publiczną drogę wojewódzką nr 163 (Połczyn-Zdrój – Koszalin) wraz z uzyskaniem w imieniu Zamawiającego decyzji o pozwoleniu na użytkowanie / zaświadczenia o braku sprzeciwu do zawiadomienia o zakończeniu robót budowlanych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych
45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1655335,69 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2740917,17 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1655335,69 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KRAMPE-REDŁO Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 672-000-64-36
7.3.3) Ulica: Redło 97
7.3.4) Miejscowość: Redlo
7.3.5) Kod pocztowy: 78-325
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1655335,69 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-10-25 do 2025-02-25| 2025-01-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |